Şimdi Ara

Kış için Merrell Marka Bot iyimidir (Bot tavsiyeleri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kışın yağmurda çamurda karda beni rahatlıkla götürecek, su geçirmeyen ayağı sıcak tutan kaliteli bot arıyorum Merrell marka şu botu buldum fiyatı yüksek ama özellikleri çok iyi,daha önceden Merrell bot kullanan varmı tasiye edermisiniz, sizinde önerilerinizi bekliyorum.

Beğendiğim model ve özelliklerihttp://www.zizigo.com/merrell-traveler-tour-wtpf-kahverengi-gunluk-bot-j42085-13aw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyHack -- 19 Eylül 2014; 22:51:40 >

• Oha fiyata bak. Kira öder gibi bot sahibi olun.
  • İlk defa duyduğum bir marka için fiyatı "yuh" denilecek düzeyde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Oha fiyata bak. Kira öder gibi bot sahibi olun.

Sizin tavsiyeniz nedir, önerilere açığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLyHack

quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Oha fiyata bak. Kira öder gibi bot sahibi olun.

Sizin tavsiyeniz nedir, önerilere açığım

Önerim bir çift bota o parayı verebiliyorsan iki çift bota da verebilirsin. Bana da bir çift alır mısın?
  • merrel çok kalitelidir lisedeyken giymiştim fakat bayağı sıcak tutar ve buda ayağının terlemesine yol açar. Benim dediğim olay tabiki Sivas soğuğu içindir İstanbula bence fazla gelir bu bot
  • çok pahalı ama bot güzel
  • Ona sokacak giyecek ayak varda durma hocam ne diyim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merrell markası oldukca kalitelidir. bu firma ağır doğa şartları için ürün yapıyor.yani doğa sporları markasıdır bu yüzden fiyatları pahalı
    gözünüz kapalı alın pişman olmazsınız
  • ya al valla 6 yil kullandim 200 tl vermistim ama suan bile yeni gibi cok seviyorum 10 yil daha kullanirim gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Niang7

merrell markası oldukca kalitelidir. bu firma ağır doğa şartları için ürün yapıyor.yani doğa sporları markasıdır bu yüzden fiyatları pahalı
    gözünüz kapalı alın pişman olmazsınız

Evet hocam bende şimdi araştırdım markayı, çok kaliteli bir marka diyorlar dağcılık outdoor ürünleri yapıyormuş,beğendiğim ürün normal günlük hayatta giyilebilir olduğu için seçtim yorumunuz için teşekkürler.
  • 270 lira bot için pahalı bir şey değil ki?
    pahalı mahalı denilince 500 lira min. sandım bende
  • Benim gibi araştırma yapan uzun süre giyebilecek kaliteli marka bot arayanlar için şu markalarıda öneriyorlar;

Salomon
    Asolo
    Merrell
    The North Face
    Jack wolfskin
    Lafuma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

270 lira bot için pahalı bir şey değil ki?

haklısın hocam kaliteli marka alıp uzun süre giymek istiyorum, kalitesine göre fiyatıda uygun bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLyHack

quote:

haklısın hocam kaliteli marka alıp uzun süre giymek istiyorum, kalitesine göre fiyatıda uygun bence.

Kaliteli olduğu belli oluyor ama arkadaş uyarmış İstanbul için fazla gelebilir diye bence biraz daha araştır ve fiyatı uygun gayet Ucuz alacak kadar zengin değiliz derdi babam o hesap bir kere alacaksın adam gibi alacaksın.

• Cat cılar gelir şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan bende ona sokacak ayak yok. ben o botu alsam cam fanusun içine koyar gördükçe selfie çekinirim
  • quote:

Aynen ha az önce başka bi bot konusuna bakıyordum adam 300 kusur bi şeyler yazmış bende pahalı diyince biri kira falan yazmış 700 civarı sandım

• Bot için fiyat normal sonuçta sadece kış'ları giydiğiniz için uzun yıllar kullanabilirsiniz.ama senin yerinde olsam bunu alırdım

http://www.zizigo.com/harley-davidson-gibson-siyah-gunluk-bot-025m0109
  • Geçen sene Greyder,Lumberjack almıştım. Bu sene sadece oxs aldım mutluyum
    Oxs baya iyi hemde çok rahat.
    Bide Würth marka olanı var ama o çok ağır. Yürüyüş, Dağcılık gibi amaçlar için kullanılıyor. Çok dayanıklıdır ama günlük Giyim için tavsiye edilmez.
    (ön tarafı 3 Ton basınca dayanabilir, bir çivinin üstüne çıkmanın bile altı değinmek bu yüzden baya ağır )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrTux -- 22 Eylül 2014; 11:46:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.