Şimdi Ara

Telefon şebekesi olmayan binaya İNTERNET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar apartman olarak yardımınıza ihtiyacımız var.

Apartmanımız 2-3 yıllık yeni bir apartman. Defalarca telekoma gidilmesine rağmen henüz telefon hattı bile çekilmedi.Bu yüzden hiçbir internet şebekesine abone olamıyoruz.

Geçen bir arkadaş söyledi kendiside tam olarak konuya hakim değil ama ; telefon hattı olmadan apartmanın üzerine bir direk dikiliyor , bu şekilde abonelik alarak internete girebiliyormuşuz. Böyle birşey var mı , yani sorum özetle şu

Telefon hattı olmayan apartmana bir şekilde internet bağlatabilir miyz ?

Cevap yazacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler, kafayı yemek üzereyiz, internetsiz hayat çok zor.

• Bu yıl yeni binaya taşınmıştık tam 3 ay dilekçelerrr müdürlüklerrr hiç boş durmadım heryere gittim kimse umursamadı. BİMER e şikayet ettim 1 hafta sonra internet geldi hattı çektiler :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler bimere yazdım inş sonuç çıkar.

Bu direk meselesini bilen var mı peki ? şebekeye gerek kalmadan
  • Hangi ildesin bilmiyorum ama benim bulunduğum yerde yeni binalarda altyapi maalesef yok. Ben kendim wifi üzerinde altyapi sagliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: power.renk

Hangi ildesin bilmiyorum ama benim bulunduğum yerde yeni binalarda altyapi maalesef yok. Ben kendim wifi üzerinde altyapi sagliyorum

kendin wifi üzerinde nasıl altyapı sağlıyosun hocam anlamadım. kocaeli gebzedeyim
  • Ben veriyorum binalara

• Hocam bimer e sikayet etmek onemli birse dir. Oncelikle btk ya basvurun. Sonra onlara bunlarla ilk btk ilgilenir. Tinlamayacaklardir. Ilgilenmezler. Baktiniz.bir hafta icinde tik yok. Direk btk yazdiginiz orneklerle bimer e basvurun. Eliniz daha saglam olsun.

• quote:

Ben veriyorum binalara

bunun maliyeti ne kadardır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ressione

Hocam bimer e sikayet etmek onemli birse dir. Oncelikle btk ya basvurun. Sonra onlara bunlarla ilk btk ilgilenir. Tinlamayacaklardir. Ilgilenmezler. Baktiniz.bir hafta icinde tik yok. Direk btk yazdiginiz orneklerle bimer e basvurun. Eliniz daha saglam olsun.

teşekkür ederim hocam dediğinizi yapıcam,inş sonuç çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha10

quote:

Ben veriyorum binalara

bunun maliyeti ne kadardır ?

Maliyet kullanici sayisi ve mesafeye gore deyisir. 05428310606 burdan ulasirsan yardimci olmaya çalışırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.