Şimdi Ara

Kaza yaptım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Emanet toyota corollayla mercedes clk 180 e çarptım. Çok fena masraf var. Moralim çok bozuk....

• Geçmis olsun hocam. Yarali falan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size bir şey olmasın da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mala gelen cana gelseydi keşke demiyorsan sorun yok 1 soğuk su iç
  • Hasar sadece maddi. Başka sıkıntı yok. 3 yıldır araba kullanıyorum ilk defa kaza yaptım. Çok kötü hissettiriyomuş, onu öğrenmiş oldum.
  • Geçmiş olsun, nasıl gerçekleşti ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun hocam.Bende geçen yıl bu zamanlarda kendi arabamı perte çıkarmıştım aptal bir şey uğruna.Sıkmayın canınızı cana geleceğine mala gelsin.
  • Bi de kendi aracım olsa bişey demicem yine, araba emanetti şimdi sahibi arkadaş da sıkıntıya girecek, belki işleri aksayacak. Mercedes te sadece arka tamponda sıkıntı var ama toyota sol arka kapı ve sol arka tampon baya ezildi. Hata bir miktar bende. Bakıcaktım o adam geri geri çıkıyomu diye beklicektim. Beklemedim böyle oldu...
  • Bende 2 yıldır motor kullanıyorum yamaha ybr sahibiyim 2 hafta önce bende ilk kazamı yaptım bir bayan arabasıyla yola fırlaması sonuçu üstelik bayanın arabsınıda ben yaptırdım seni çok iyi anlıyorum 1 hafta geçmeden o moral düzelmez
  • L şeklinde bi park yeri düşünün, köşe boş, bizim araçlar da L nin köşesinin sağında ve solundaki araçlar. ikimizde birbirimizi beklemedik, girdik öyle birbirimize.
  • geçmiş olsun hocam sıkmayın canınızı her şey yolunaa girer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constanza -- 16 Temmuz 2014; 21:27:17 >
  • Hocam emanet ya Mercedes olsaydı? Boşverin anlaşırsınız bi şekilde arabanın sahibiyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun hocam. Size bir şey olmamasına sevindim.
  • Clk eski kasa. Ben olsam emanet arabaya emanet edememem olurdu :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda hiç tanımadığım biri bile bir geçmiş olsun deyince biraz iyi hissettiriyo. Teşekkürler arkadaşlar.
  • Adam kaza yaptım demiş herkez yaptığı kazayı yazmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.