Şimdi Ara

Swap iphone 5 hakkında (durum değişti: 18/07/2014 cihazınız değişmiştir.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar forumdan sıfır iphone 5 aldım değişimden gelmiş cihaz , sün akiam jilatinlerini söktüm cihazın ekrana jilatin çekerken şunu fark ettim cihazın ekranının sol üst kısmı hafif havada duruyor bastırın a giriyor birazdan bir bakıyorsun gene havada, ayrıca home tuşunun sol kısmında ekran çerçevesine bastırınc tık tık yApıyor, şok oldum neyse dedim olur kul yapısı takii kamera lensinin içindeki eşşek kadar toz zerresini görene kadar .

Cihaz 2 temmuzda genpaya verilmiş 7 temmuzda sıfırıyla değişmiş,
    Bende hemen genpa sitesinde online arıza formu oluşturup kutuya koyup genpa ankara servisine gönderdim bugün.

Şimdi sorum şu genpa swap olan cihazı tekrar mı değiştirecek,

Değiştirdi diyelim bu nasıl kalitedir ki hadi ekran oynamasını geçtim eşşek ladar toz lensin içinde asıl var,

Cevap veren arkadaşlara teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangündüz -- 18 Temmuz 2014; 17:00:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tekrar yeni cihaz verirler hocam sans isi tamamen yapacak bisey yok.

• iki üç oldu bu şekilde konular görüyorum. Benim de canımı sıkmaya başladı. Forumdan aldığınız arkadaş biraz kullanıp sıfırlayıp jelatini tekrar takıp size vermiş olabilir o da bir ihtimal..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Tekrar yeni cihaz verirler hocam sans isi tamamen yapacak bisey yok.

Ha şunu söylemeyi unuttum cihazın sağ alt çerçevesinde beya 2mm kadar boya atması mevcuttu, bumberla kullanırım diye pek önemsemedim gelecek hafta cımaya kadar bu iş hallolur umarım . Tatile gidicem çünkü

• Ellerinde cihaz varsa 2-3 gunde hallolur

• quote:

Orijinalden alıntı: Whiskeyislife

iki üç oldu bu şekilde konular görüyorum. Benim de canımı sıkmaya başladı. Forumdan aldığınız arkadaş biraz kullanıp sıfırlayıp jelatini tekrar takıp size vermiş olabilir o da bir ihtimal..

İmkansız çünkü hem çok yakın arkadaşım hemde aldığı gün bana gönderdi.

• Durduk yere tatil öncesi bayram öncesi telefonsuz kaldık umarım bayrama yetişir

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

swap cihazlarin hala sifir oldugunu zannedenler var

Kesinlikle katılıyorum,

• Süreci buraya yazacağım yarın serviste olur bakalım nasıl işleyecek süreç

Not: esimde gold renk 5s var martta aldık cihazda ne kılcal çizik nede boya atması var. Bildiğin sıfır hala

• Benle aynı süreci yaşayan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim değişim cihazım kusursuz ve çiziksiz geldi. 5 mayıstan beri kullanıyorum.

• quote:

Apple storedeki kullanılmış o zaman ellerinde milyon tane ios 6telefon var değişim için dediğin gibi olsa birçoğu ios7li verilir

• sebep? Adamlar açıp güncelleyecek mi? Board ile alakalı bir durum yazılım sürümü, SWAP cihazlar 0 değildir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasahinemre -- 15 Temmuz 2014; 21:06:46 >
  • Swap 10 cihazda 7 sinde mutlaka bir bozukluk oluyor.

İphone 4 ilk çıktığı zamanlarında benimde başıma geldi.Cihaz kendi kendine birden kapanıyordu.Mağzadan yenisini verdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hess.com

quote:

Apple storedeki kullanılmış o zaman ellerinde milyon tane ios 6telefon var değişim için dediğin gibi olsa birçoğu ios7li verilir

Benim değişim cihazı ios 7 geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: karasahinemre

sebep? Adamlar açıp güncelleyecek mi? Board ile alakalı bir durum yazılım sürümü, SWAP cihazlar 0 değildir!

Malesef buna bende katılmaya başladım şöyleki ; swap cihazlar bir dönüşümün sonuçları. Yoksa bı kadar kolay değişim vermezler cihazlara

• Ekranı kasası sıfır arkadaşlar bu kadar takmayın diğer firmalar gibi tamir etseler dahamı çok hoşunuza gidicek.

• İphonedo nun bir videosu swap cihazon sıfır olduğuna dair o adama inanırım ben

• Umarım bayramdan önceye yetişir bu iş, gider ayak cihazsız kaldık

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.