Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.850
Cevap
198
Favori
847.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
Giriş

İki cihazda da aynı Apple ID açık değil mi? Bluetooth açıkken ikisini yan yana koyunca bir animasyon çıkması lazım ekranda. Sizin durumunuzda bu çıkmıyor herhalde anladığım kadarıyla. Bu ekran sadece X ve üzeri cihazlarda çıkıyor diye hatırlıyorum. O yüzden iTunes üzerinden önce 5S'in yedeğini alıp, sonra iPhone 7 plus'a o yedeği kurun derim. Eskiden yeni bir modele geçerken böyle yapıyorduk.

• Anladım hocam demekki otomatik taşıma yöntemi olmayacak illa iTunes’a ihtiyacımız olacak. Çok tşk ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 12.5.5 yüklersem telefon patlar mı? Şu anda twitter, instagram eski sürüm olduğu için yüklenmiyor mecbur bu güncelleme yapacağım sizce yapmalı mıyım?

• 35bna 3 kullanıcısına yanıt
    kızımın telefonunda yüklü son sürüm bi sıkıntı yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Selam arkadaşlar, UAG kılıf satıyorum, aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/urban-armor-gear-uag-iphone-se-5s-5c-5-ice-kilif--151544346

• Arkadaşlar annemin 5s i için orjinal deri kılıf arıyorum , zamanında alıp kenarda kalan vs var ise alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 5 ve 5s watsap destekliyormu

5 yada 5s alırsam daha sonra kolay bir şekilde satabilirmiyim

birde 5'e ve 5s en fazla kaç tl vermem gerek

• deniz006 kullanıcısına yanıt
    5i bilmiyorum ama elimde 5s var bankacılık uygulamaları dahil destekliyor.ben hepsiburada comdan 700 liraya yenilenmiş almıştım 1.5 yıl önce

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1 Marttan itibaren WhatsApp 5s dahil, iPhone 6S, iPhone SE, iPhone 6S Plus lar da kullanılmayacak deniyor, bunun doğruluğu var mı?

Bu cihazlar artık WhatsApp kullanamayacak. Son tarih 1 mart (yenicaggazetesi.com.tr)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proteo -- 27 Şubat 2023; 10:14:26 >
  • 5S'in Whatsapp desteği Eylül ayında kesilecek. iPhone piyasaya çıkalı tam 10 sene olunca Whatsapp desteği kesiyor. Eylül'den sonra 2024 Ocak-Şubat Whatsapp komple gider.

• 
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.