Şimdi Ara

Msi GE70 fiyat !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdilik iki sitede olan bu bilgisayarın fiyatının şu an için pahalı olduğu çok konuşuldu forumda her fırsatta.Ben de almak istedim ama bi türlü fırsat olmadı kart uymadı falan derken alamadım.Bizler fiyatın düşmesini beklerken sanalmarketimde ürünün fiyatı artmış .%7.4 lük indirim olmuş %5.9.Sizce bunun sebebi nedir bu fiyatlar düşmeyecek mi ? Yoksa yine bir satış politikası mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serokar1 -- 1 Temmuz 2013; 22:19:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serokar1

Arkadaşlar şimdilik iki sitede olan bu bilgisayarın fiyatının şu an için pahalı olduğu çok konuşuldu forumda her fırsatta.Ben de almak istedim ama bi türlü fırsat olmadı kart uymadı falan derken alamadım.Bizler fiyatın düşmesini beklerken sanalmarketimde ürünün fiyatı artmış .%7.4 lük indirim olmuş %5.9.Sizce bunun sebebi nedir bu fiyatlar düşmeyecek mi ? Yoksa yine bir satış politikası mı ?

satış politikası kardeşim pclerin fiyatları yüksek tutuyo oclar normal fiyatı 1500 ise 450 vergi 200 tlde satıcılıkdan kazanıyolar cok kazık
    bekleyiceksin en uygun zamanda sipariş vereceksin taksik yaparsan iş kötü peşin verecen kurtulacan

• quote:

Arkadaşlar şimdilik iki sitede olan bu bilgisayarın fiyatının şu an için pahalı olduğu çok konuşuldu forumda her fırsatta.Ben de almak istedim ama bi türlü fırsat olmadı kart uymadı falan derken alamadım.Bizler fiyatın düşmesini beklerken sanalmarketimde ürünün fiyatı artmış .%7.4 lük indirim olmuş %5.9.Sizce bunun sebebi nedir bu fiyatlar düşmeyecek mi ? Yoksa yine bir satış politikası mı ?

Almayan arkadaşım ordan bence, tekel olmuş bir ürün elbette pahalıya satılacak.
    Şuan GE70 4. nesil işlemcili model MSI TÜrkiyenin rezil satış politikası yüzünden sadece sanalmarket ve hızlı alda var. Diğer bayiler düşük fiyata satıyor diye ürün vermiyormuş MSI böyle bir mallık ben hayatımda görmedim.
    MSI taiwan a durumu şikayet edin bu rezilliğe bir el atsınlar bence. Ben de arızalanan ASUS 4283 yerine bunu almayı planlıyordum ama bu iki firmaya da gıcığım ve onlardan lamayacağım.

• Alienware M17x R4 verelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok saçma ya.
    Adamlar 2920'den başladılar. Şuan 3052.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakdemirci80

Alienware M17x R4 verelim

Nasil oluyor o hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: RTÇ

Çok saçma ya.
    Adamlar 2920'den başladılar. Şuan 3052.

Sorma hocam fiyat duser diye bekledigime pismanim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burakdemirci80

Alienware M17x R4 verelim

Nasil oluyor o hocam ?

Satıyorumda uygun fiyata tabiki satanlara uygun fiyata veriyorum düşünürseniz pmden görüşelim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.