Şimdi Ara

Artes i708 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
10
Favori
36.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kumrulordu

Iyi aksamlar ben samsunda yasiyorum acaba cihazi yakindan inceleyebilecegim bir yer varmi. Esenlikler

Pm den iletişim bilgilerinizi gonderebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tableti bizzat incelemiş biri olarak , fiyat performans açısından çok iyi olduğunu söylüyorum ve menülerde klavye vs sorun yaşadığınızı belirtmişssiniz , ben böyle bir soruna denk gelmedim . Bu fiyat ortalaması yani düşük fiyata alacağınız her tabletin ekranında yada kapak vs bir yerinde hafif bir oynama olacaktır bunu dert etmemenizi öneririm. Cihazın HD performansı 10 üzerinden 9 yani bu 1500 liralık İpad değil sonuçta 300 liralık fiyatını hakeden bir tablet bence. Yani siz istiyorsunuz ki 300 lira olsun ama İpad kadar kaliteli olsun :) Benzer fiyat ortalamasındaki cihazların ekran çözünürlükleri ve ram oranlarını bir karşılaştırın bakalım kaç tane bu ekran çözünürlüğünde ve 1 gb dd3 ram kullanan cihaz var ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uk.87 -- 13 Temmuz 2012; 21:52:21 >
  • arkadaşlar hepsiburadadan sipariş verdim 2. gün bitti bugün 3. gün daha kargoya bile verilmedi bide 2-3 günde elinizde olur yazıyodu ne yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: androidJB

arkadaşlar hepsiburadadan sipariş verdim 2. gün bitti bugün 3. gün daha kargoya bile verilmedi bide 2-3 günde elinizde olur yazıyodu ne yapabilirim

ara önce konuş bugün yollamıyorsanız iptal ediyorum de gerekirse iptal et daha ucuza buradan al bende burdan aldım 1 günde teslim ediyorlar. Ayrıca oldukça ilgililer. Yeni firmalar her zaman daha ilgili ve uygun oluyorlar.

http://www.ucuzcity.com/asp/product/18896/7-ARTES-i708-8GB-MULTITOUCH-ANDROID-4-0-SIYAH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom88 -- 14 Temmuz 2012; 10:41:35 >

• Hepsiburada.com oldukça güvenilir ve garanti konusunda tüketiciyi destekleyen bir alışveriş sitesi. Bazen yoğunluktan dolayı 3-5 gün gecikme olabiliyor.
  • Tabi ki güvenilir bende oldukça fazla alışveriş yaptım hepsiburada.com dan fakat bazı ürünlerde stoklarında olmamalarına rağmen satıp 10-15 gün beklettiklerini bilirim. Ama sonuç olarak paranı alıp kaçmazlar ürününü veya paranı geri yollarlar. Olan sadece arada bekleme süresi olur oda en büyük sıkıntı bence... Almak istediğin bir ürünün siparişini verip 1 hafta beklemek kim ister?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merrfaruk

quote:

Orijinalden alıntı: x3ladyor

quote:

artes i708 az önce ulaştı elime, çok güzel herşey şuanda, fakat opera mini de flash playerı tanımlayamıyorum? nasıl halledeceğim bunu bilen yardımcı olabilir mi acaba?

Flaş player otamatik yüklü geliyor.Eğer yüklü değilse marketten indirebilirsiniz.Opera miniye ek olarak dolphin browser var tarayıcı onu da öneririm.Opera kadar hızlı değil lakin operadan daha canlı ve net yazılar.

bazı uygulamalar desteklenmiyor tablet tarafından bu sorunu nasıl aşabiliriz??

Bazı uygulamalar derken hangi uygulamalar desteklenmiyor? Marketten indireceğiniz şeyde destekleyip desteklemediği yazar zaten.

Eğer net ortamındaki programları oyunları vs diyorsanız onlarında sürümleri versiyonları vs var.

• Arkadaşlar şuana kadar 100' e yakın program oyun yükleyip silmişimdir.50 mb dan 700 mb kadar oyun indirip denedim.Balon boncuk benim tarzım değil

İncelemelerim :

Oyunlar:

1-) Nfs shift veya pro street ve asphalt5-6 yükledim ama sürümler mi uyuşmuyor nedir oyunda direksiyon dewamlı sağa dönüyor sensörler tam çalışmıyor.2/10

2-) Death rally oyununu çok beğendim ara ara hafif kasmalar olsa da oyun zevkli.7/10

3-)Pes 12 çok zevkli kasma donma olmadan oynayabiliyorum.350 mb civarı 8/10

4-)ShadowGun yüklediğim en görsel oyundu.Fps oyunu ara ara hafif kasıyor ama ekran görüntüsü çok canlı 9/10

5-)Samurai 2 Vengeance süper oyun ama 1 kere oyuna giriyorsun sonra bi daha girilmiyo hata veriyo :S

6-)Guerrilla Bob güzel oyun kasma falan yok 9/10

Ayrıca hugo da güzel ama oyun olarak görmüyorum çok basit sadece sağ sol yapıyorsun.

Programlar:

1-)Kingsoft office sizin office ihtiyacınızı tamamen karşılıyor 8/10

2-Tarayıcı olarak opera mini ve dolphin browser tercihim.Dolphin fazla yüklenince anlık duraksıyor.Kendi tarayıcısı dandik.

3-)Sygic.. Navigasyon tarzı bir program google maps gibi de denebilir.Uzaklık mesafe ölçüyor harita üzerinde.Başta Türkiye haritasını otamatik yüklüyorsunuz sonra netsiz de çalışıyor ama net varsa sizin bulunduğunuz yeri de gösteriyor haritada... 8/10

4-)One Touch Batttery kullanım süresini 1 saat kadar uzattı.10/10

5-)Advanced task killer ile arka planda çalışanları tam manası ile görebiliyorsunuz.Kendi tuşuyla yaptıgınızda gözükmeyen şeyler war.10/10

Şimdilik bu kadar deneyim kazandıkça yazarım..Selametle..

• arkadaşlar i708 için root lazım(rom değil) ayrıca gameloft oyunlarını açabilmek için bir yardımcı eklenti gerekli yardımcı olabilecek varsa sevinirim. googleplay dede ismini farklı gösterebilirsek sanırım daha fazla uygulama alabilicez .

Makine gayet stabil çalışıyor . özellikle videolar da deli bir performance var. ama tablette (ki bu her tablet için geçerli) gereksiz 50-100 program indirip kurmuşsanız ve bunların bi kısmı çalışıyorsa tablet geç cevap vermeye başlayacaktır . google playden bedava indirdiklerimizde reklam ve arkaplanda daha açılıştan itibaren çalışmaya başlayan parçacıklar var . oyunlar açılmadığı zaman hemen vazgeçmeyin 2. sefer birdaha açın . program cevap vermiyor derse bekle deyin. gameloft oyunları açılmıyor. sensorler ise allaha emanet :D menülerde sensör sorunu yok ama oyunlarda ya hiç sensor yokmuş gibi yada sağa sola vuruyor kendini.ısınma olayını dert etmeyin ekranı olan herşey ısınıyor cep telefonum bile. şarja takılı olarak kullanımlarda ısınma doğal olarak artıyor ve buda dokunmatiği etkiliyor. mümkünse acil durum haricinde kapalı olarak şarj edin . 3-4 saat gidiyor şarj ben sabah full şarjla çıkıp 5-6 bölüm dizi izeyebildim 40x6 dakikadan supernaturel :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

artes i708 az önce ulaştı elime, çok güzel herşey şuanda, fakat opera mini de flash playerı tanımlayamıyorum? nasıl halledeceğim bunu bilen yardımcı olabilir mi acaba?

Flaş player otamatik yüklü geliyor.Eğer yüklü değilse marketten indirebilirsiniz.Opera miniye ek olarak dolphin browser var tarayıcı onu da öneririm.Opera kadar hızlı değil lakin operadan daha canlı ve net yazılar.

bazı uygulamalar desteklenmiyor tablet tarafından bu sorunu nasıl aşabiliriz??

Bazı uygulamalar derken hangi uygulamalar desteklenmiyor? Marketten indireceğiniz şeyde destekleyip desteklemediği yazar zaten.

Eğer net ortamındaki programları oyunları vs diyorsanız onlarında sürümleri versiyonları vs var.

mesela androiod için photoshop sürümü var, instagram, twitter for android bunları desteklemiyor mesela, bn fotografla uğraşıorm, ve genelde blog tarzı ıslerle mesgul olacam grafık ztn fazla onemlı dııl bnm ıcın oyun fln oynamıorm ztn. ama bu programlarda sorun yasayacağımı dusunmemıstm hc

• arkadaşlar sipariş vermek istıyorum hb. comda 295 tl ..sürekli alışveriş yaptıgım yer .. zaten herkes biliyor siteyi daha uygun fiyata güvenilir bildiginiz onlıne siteler var mı ? ..

yukarıda arkadaşlar bir iki site vermiş alış veriş yapan ve memnun olan sitenin güvenliği konusunda tecrübesi olan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim ..yoksa hb den alacagım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

arkadaşlar sipariş vermek istıyorum hb. comda 295 tl ..sürekli alışveriş yaptıgım yer .. zaten herkes biliyor siteyi daha uygun fiyata güvenilir bildiginiz onlıne siteler var mı ? ..

yukarıda arkadaşlar bir iki site vermiş alış veriş yapan ve memnun olan sitenin güvenliği konusunda tecrübesi olan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim ..yoksa hb den alacagım .

bn hepsiburadadan aldm, 2. günn oglennde geldi. makinede de genelde bahsedilen sorunların hiçbiri yoktu çok skr (kasann bı tarafnn kalkk olması, şarjda doknmatıgın saptması fln) fikirin olsn die yaziiim dedm ;)
  • quote:

quote:

arkadaşlar sipariş vermek istıyorum hb. comda 295 tl ..sürekli alışveriş yaptıgım yer .. zaten herkes biliyor siteyi daha uygun fiyata güvenilir bildiginiz onlıne siteler var mı ? ..

bn hepsiburadadan aldm, 2. günn oglennde geldi. makinede de genelde bahsedilen sorunların hiçbiri yoktu çok skr (kasann bı tarafnn kalkk olması, şarjda doknmatıgın saptması fln) fikirin olsn die yaziiim dedm ;)

az önce hb ye verdim siparişi ..ilgin için tşkler..

bişi daha sormak istiyorum ..arkası siyah ve önü kahverengi gibi resimlerde ( hepsburada sıtesınde ) ...ama kahverengi olan kısım sanki cırtlak bir renge ne biliyim pembe mor karışımı gibi geldi bana .. daha önce ınternetten aldıgım bır saatte buna benzer bir sorun yaşadım ve saatı bır kere koluma takmadan arkadasa hedıye ettım

hani demek istedigim renkler resımlerde yanıltabılıyor ınsanı ..

umarım oyle degıldır .. rengı hakkında bılgı verırsen sevınırım üsdat

• Açıklamalar için teşekkür ederim.

Sanalpazarda araştırırsanız 265'e satılıyor ben oradan aldım.Adıma faturalı ve aynı gün kargoya verildi ertesi gün elime ulaştı ki Bonus car ile 4 ay ödeme yapmadan 12 taksitle ödicem yani 16 ayda kargo da karşı tarafdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: drcogito

Açıklamalar için teşekkür ederim.

Sanalpazarda araştırırsanız 265'e satılıyor ben oradan aldım.Adıma faturalı ve aynı gün kargoya verildi ertesi gün elime ulaştı ki Bonus car ile 4 ay ödeme yapmadan 12 taksitle ödicem yani 16 ayda kargo da karşı tarafdan

ben fıyatı 265 tl olan bıyerden alıyım dedım ..katgo 29 tl .. kargo ıle toplamda zaten hepsıburada ile ayı fıyata geldi ..siteden daha once alısverıs yapmadıgım ıcın bıldıgım yerden verdım sıparısı .. umarım hayal kırıklıgı olmaz ..
  • Benim tabletler de şubeye gönderilmiş. Yarın dağıtım yapmazlar herhalde. Pazartesi elime geçer benim de. 2 tane aldım pcdepo'dan havale ile tanesi 253 TL'ye geldi. İnşallah benim aldıklarımda da sorun çıkmaz
  • quote:

quote:

quote:

bişi daha sormak istiyorum ..arkası siyah ve önü kahverengi gibi resimlerde ( hepsburada sıtesınde ) ...ama kahverengi olan kısım sanki cırtlak bir renge ne biliyim pembe mor karışımı gibi geldi bana .. daha önce ınternetten aldıgım bır saatte buna benzer bir sorun yaşadım ve saatı bır kere koluma takmadan arkadasa hedıye ettım

ya aslnda o kısmın rengi biraz değişken :). şoyle ki, bi bakıosn mor gibi duruo, bi bakıosn kahverengi gibi ama genel olarak o kısım güzel görünüyor, kaliteli bir his uyandırıyor insanda. en azndan bnde diyeyim :)) . renk konusunda sıkntı olacağını düşünmüyorum açıkçası ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

ya aslnda o kısmın rengi biraz değişken :). şoyle ki, bi bakıosn mor gibi duruo, bi bakıosn kahverengi gibi ama genel olarak o kısım güzel görünüyor, kaliteli bir his uyandırıyor insanda. en azndan bnde diyeyim :)) . renk konusunda sıkntı olacağını düşünmüyorum açıkçası ;)

eyvallah üsdat .. pembemsi parlak bişi olur diye korkdum ama sanırım değil dediğin gibi değik hoş bişi sanırım ..

• Aslında orası siyahimsi parlak bir metal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

Aslında orası siyahimsi parlak bir metal

size birşey sormak istiyorum . i708 modeli için elinizde daha uzun süre dayanabilecek bir pil var mı? mesela ücretini odesek pil değişimi yapılıp daha yuksek performans sağlayan bir pil takılabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.