Şimdi Ara

iPad İlköğretim için Türkçe El Yazısı Uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İhtiyacı olanlar kaçırmasın. En iyi Türk app'lerinden birisi. Çocukları ilkokula başlayan, başlayacak olan velilere ve öğretmenlerine duyurulur.

İlkokul 1. Sınıf El Yazısı iPad Uygulaması (Milli Eğitim müfredatına uygun)
    http://itunes.apple.com/us/app/el-yazisi/id490208684?mt=8

iPad İlköğretim için Türkçe El Yazısı Uygulaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayonetta -- 7 Mart 2012; 13:19:57 >

• reklam kokan hareketler bunlar...
  • Yabancıyı paylaşabiliyoruz da yerli olunca neden sorun oluyor? Faydalı bir uygulamadan başka nasıl haberdar edebiliriz?
  • Faydalı mutlaka fıyat bıraz aşağıya çekilse daha fazla ındırım olur düşüncesındeyım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

reklam kokan hareketler bunlar...

reklam koksa bile ortada bir emek var saygi duymak gerek ayrica yazilimcisi turk evladi olan bir uygulama bence destekleyip tebrik edip ihtiyac varsa yuklemeli yoksa basari dilemeli saygilarimla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serif61

quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

reklam kokan hareketler bunlar...

reklam koksa bile ortada bir emek var saygi duymak gerek ayrica yazilimcisi turk evladi olan bir uygulama bence destekleyip tebrik edip ihtiyac varsa yuklemeli yoksa basari dilemeli saygilarimla

Aynen.
    Sana da başarılar arkadaşım emeğine sağlık.Güzel ve faydalı bir uygulama olmuş.
  • Tebrik eder basarılar dilerim. İyi düşünce :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Tebrik eder basarılar dilerim. İyi düşünce :)

Mesajlarınız ve anlayışınız için teşekkürler.

Ahmet Bey bir dahaki Fruit Ninja turnuvanız için 3 adet uygulamayı kazananlara ücretsiz vermekten memnun oluruz. özelden ulaşabilirsiniz. (uygulama sadece iPad uyumlu )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayonetta -- 8 Ocak 2012; 1:49:31 >
  • inşallah öğretmen olarak atanırsam satın alacağım bir uygulama. şuan alsam da çok kullanamicam, o yüzden almıyorum. başarılar
  • güzel bir fikir.
    Özellikle çocuklar için türkçe uygulama bulmakda çok zorlanıyorum açıkcası . Umarım bu eksiklikleri giderecek uygulamalar hızla artar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.