Şimdi Ara

Atasun Optik'de Air Optix Aqua Contact Lenslerde Harika Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün Atasun Optik'in bir mağazasının önünden geçerken vitrinde air optix aquanın posterini gördüm, içeri girip sordum fiyat nedir diye, kadın kutusu 60 tl dedi, tam çokmuş diyecektim ki kampanya var dedi, iki kutu alırsanız iki kutu da biz hediye ediyoruz.Normalde bazı sitelerde 47,50 tl kutusu, o fiyatla bile 4 kutusu 190 tl ye denk gelirken atasundaki kutu fiyatı pahalı olmasına rağmen minimun 70 tl kar ediyosunuz.Hemen aldım 4 kutu.

Bir de lens solüsyonlarında da 2 şişe solüsyona 1 şişe solüsyon hediye ediyorlar.
    İhtiyacı olan kaçırmasın.

Air optix aqua kullandığım için bana ilaç gibi geldi bu kampanya.

• kutu 30 a geliyorsa iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

Dün Atasun Optik'in bir mağazasının önünden geçerken vitrinde air optix aquanın posterini gördüm, içeri girip sordum fiyat nedir diye, kadın kutusu 60 tl dedi, tam çokmuş diyecektim ki kampanya var dedi, iki kutu alırsanız iki kutu da biz hediye ediyoruz.Normalde bazı sitelerde 47,50 tl kutusu, o fiyatla bile 4 kutusu 190 tl ye denk gelirken atasundaki kutu fiyatı pahalı olmasına rağmen minimun 70 tl kar ediyosunuz.Hemen aldım 4 kutu.

Bir de lens solüsyonlarında da 2 şişe solüsyona 1 şişe solüsyon hediye ediyorlar.

http://www.lensimburada.com/?urun-67-AIR-OPTIX-AQUA.html

linkte 6lı kutu 54 tl diyor!özelliği nedirki bunun?

• quote:

Orijinalden alıntı: robinho32

quote:

Dün Atasun Optik'in bir mağazasının önünden geçerken vitrinde air optix aquanın posterini gördüm, içeri girip sordum fiyat nedir diye, kadın kutusu 60 tl dedi, tam çokmuş diyecektim ki kampanya var dedi, iki kutu alırsanız iki kutu da biz hediye ediyoruz.Normalde bazı sitelerde 47,50 tl kutusu, o fiyatla bile 4 kutusu 190 tl ye denk gelirken atasundaki kutu fiyatı pahalı olmasına rağmen minimun 70 tl kar ediyosunuz.Hemen aldım 4 kutu.

http://www.lensimburada.com/?urun-67-AIR-OPTIX-AQUA.html

linkte 6lı kutu 54 tl diyor!özelliği nedirki bunun?

standart lens kutusu işte hocam, 3 çift lens var içinde, ordan alırsan 4 kutusu 216 tl, atasundan alırsan 120 tl.

• torikmi bu lens?
  • torik diil maalesef
  • Gerçekten çok uygun bir fiyat
    paylaşım için teşekkürler

fakat 10 senelik birlens kullanıcısı olarak benden tavsiye
    "imkanınız varsa" acueve oasys kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: andre_

Gerçekten çok uygun bir fiyat
    paylaşım için teşekkürler

fakat 10 senelik birlens kullanıcısı olarak benden tavsiye
    "imkanınız varsa" acueve oasys kullanın

aynen acueve oasys'i tek geçerim. Atasundan kampanyalı almıştım ben de acueve oasys'i 1 senelik aldığında bilmem kaç kutu hediyeydi ama hatırlayamadım şimdi tam olarak sonuç olarak atasun'u kontrol etmek lazım arada çok uygun fiyatları olabiliyor kampanyalar ile.
  • ben aqua kullandığım için çok işime geldi bu kampanya, çok da memnumun aquadan, oasys de iyi olabilir.
  • arkadaşlar torik lens için uygun fiyat bulan varsa haber verebilir mi acaba.. ben bakırköydeki harbioptikten 120ye alıyordum daha önceden airoptix.. lensim bitti sayılır :)
  • arkadaşlar belki bir firmanın reklamını yapmış gibi olacam ama daha önce aynı firmadan kardeşime Bausch & Lomb marka toric lenslerden aldığım için paylaşmak istedim.İnternet üzerinden satış yapmıyorlar ama internet üzerinden türkiyeden satış yapan en ucuz fiyatı adamlara gösterdiğinizde linkten kontrol edip sorgusuz %25 indirim yapıyorlar.
    Ben ortaköy şubelerinden daha önce bu kampanya yokken alışveriş yapmıştım,o yüzden beylikdüzü'nde olmama rağmen bu kampanyalarını gördüğümde daha yakın olan bakırköy şubesi yerine ortaköy şubesini aradım ve fiyatı onayladıktan sonra hesaplarına ücreti yatırdım lensleri kargo ile gönderdiler.Lens alırken değerlendirebilirsiniz bence.Bu arada bahsettiğim alışverişi 4 ay falan önce yaptım.

http://www.harbioptik.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: mufat

arkadaşlar torik lens için uygun fiyat bulan varsa haber verebilir mi acaba.. ben bakırköydeki harbioptikten 120ye alıyordum daha önceden airoptix.. lensim bitti sayılır :)

Biraz önce paylaştığım firmadan alıyormuşsunuz,bu kampanyasından haberiniz varmıydı bilmiyorum ama eğer yoksa iyi bir araştırmayla internetten satış yapan firmaların en ucuz fiyatını bulup aynı yerden %25 daha ucuza alabilirsiniz.

ekleme: kullandığınız lensmidir bilmiyorum air optix dediğinize göre büyük ihtimal budur,verdiğim linkte 80 liraya satılıyormuş,demekki harbi optik'ten 60 liraya alabileceksiniz.

http://www.lensimburada.com/?urun-30-AIR-OPTIX-TORIC.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 19 Kasım 2011; 13:20:43 >

• yalnız bu uzun zamandır var kampanya. Geçen martta oasys'i böyle olmıştım ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tired Soul

yalnız bu uzun zamandır var kampanya. Geçen martta oasys'i böyle olmıştım ben de

8 ay önce o kampanyanın olması bu kampanyayı bağlayabilir mi sence?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tired Soul

yalnız bu uzun zamandır var kampanya. Geçen martta oasys'i böyle olmıştım ben de

8 ay önce o kampanyanın olması bu kampanyayı bağlayabilir mi sence?

O zamandan beri devam ediyor işte..

Neyse konu için teşekkürler gerçekten iyi fırsat
  • İndirim Air Optix e mi özel yoksa Acuve Oasis lerde de var mı acaba indirim?
  • air optics bana uymadı oasys den sonra iade ettim bir kutuyu acmadan ..peki oasys ve nightandday kullanan daha iyisini önerebilirmi ? 2 senedir lens takıyorum sanırım gözlerim hassaslaştı gözlüge döndüm oldukca rahatsız etmeye başladı lensler özellikle kuruma yapıyor ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akanthus

arkadaşlar belki bir firmanın reklamını yapmış gibi olacam ama daha önce aynı firmadan kardeşime Bausch & Lomb marka toric lenslerden aldığım için paylaşmak istedim.İnternet üzerinden satış yapmıyorlar ama internet üzerinden türkiyeden satış yapan en ucuz fiyatı adamlara gösterdiğinizde linkten kontrol edip sorgusuz %25 indirim yapıyorlar.
    Ben ortaköy şubelerinden daha önce bu kampanya yokken alışveriş yapmıştım,o yüzden beylikdüzü'nde olmama rağmen bu kampanyalarını gördüğümde daha yakın olan bakırköy şubesi yerine ortaköy şubesini aradım ve fiyatı onayladıktan sonra hesaplarına ücreti yatırdım lensleri kargo ile gönderdiler.Lens alırken değerlendirebilirsiniz bence.Bu arada bahsettiğim alışverişi 4 ay falan önce yaptım.

http://www.harbioptik.com/

Peki telefon etmeden veya mağazaya gitmeden e-posta yoluyla da aynı şekilde alışverişi yapabilir miyiz acaba, istanbul dışında ikamet ediyorum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Peki telefon etmeden veya mağazaya gitmeden e-posta yoluyla da aynı şekilde alışverişi yapabilir miyiz acaba, istanbul dışında ikamet ediyorum da.

Sitede iletişim bilgileri var e-mail üzerinden ulaşacağınıza telefon edip daha hızlı sonuç alın bence.
    İstanbul dışınada gönderirler diye tahmin ediyorum.Ortaköy şubesini arayın gayet ilgili davranıyorlar.
  • www.lensmarket.com sitesinden alıyorum ben lensleri. 4 al 3 öde kampanyası var sürekli olarak ve 2 kutu üstünde siparişe solüsyon gönderiyorlar. Ertesi gün geliyor kargom ücretsiz olarak. Arkadaşın paylaştığı fırsat bu sitede 53tl. 4lü alımda adeti yaklaşık 40 a gelmekte. (solüsyon hediye). Atasun bundan da iyi fiyat vermiş. Solüsyonu genelde çarşı gezerken 1 alana 1 hediye yazan kozmetikçilerden felan alıyorum. gözlükçülerde fiyatlar uçuyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.