Şimdi Ara

iPhone 4 mü htc Sensation mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    HTC de kocaman ekran sağlam kasa iPhoneda İOS var
    Yardımcı olun

Edit:Hangisini şarj süresi daha uzundur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jawsiki -- 12 Ağustos 2011; 10:41:37 >

• Sensation almani oneririm
  • Htc EVO 3d al bence ikisindende iyi telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarj süresi olarak tabii ki ios ama özellik olarak sensetion daha iyi. İphone önermem çünkü nasıl bir türkçe dil yapmışlarsa berbat.
  • ios dışında hiçbir ekstrası yok iphonu un.Uygulama diyo millet ama HTCde de yeterince uygulama mevcut özellikle blackmarketi indirdikten sonra.Onun dışında kamerası zayıf iphonun,full HD kayıt yok, boyutarı ufak.boşu boşuna adına 2000 TL vermeye hiç mi hiç değmez.Millet şekil yapmak için alıyodu önceden ama artık şeklin kralını yaptıran HTC Sensation var
  • quote:

Orijinalden alıntı: htcdesire

Htc EVO 3d al bence ikisindende iyi telefon.

quote:

Orijinalden alıntı: moondalina

sarj süresi olarak tabii ki ios ama özellik olarak sensetion daha iyi. İphone önermem çünkü nasıl bir türkçe dil yapmışlarsa berbat.
    EVO'yuda bekleyememki.Zaten çıktığında daha pahalı olcaktır.
    Bide ben telefonlara karşı şiddet yanlısı biriyim Hep düşürürüm yani.O yüzden sensation diyorum ama şarj süresi düşündürüyor :S

• quote:

Orijinalden alıntı: jawsiki

quote:

Orijinalden alıntı: htcdesire

Htc EVO 3d al bence ikisindende iyi telefon.

quote:

Orijinalden alıntı: moondalina

sarj süresi olarak tabii ki ios ama özellik olarak sensetion daha iyi. İphone önermem çünkü nasıl bir türkçe dil yapmışlarsa berbat.
    EVO'yuda bekleyememki.Zaten çıktığında daha pahalı olcaktır.
    Bide ben telefonlara karşı şiddet yanlısı biriyim Hep düşürürüm yani.O yüzden sensation diyorum ama şarj süresi düşündürüyor :S

OF HTC özellik olarak süper ama iOS var İphone da da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Che Guevara. -- 14 Ekim 2012; 1:46:37 >

• bu saatten sonra sensation alınmaz one x alınır
  • iPhone ger.ekten güzel bir telefon ama IOS 6 ile aşırı derece de kasma sorunları başladı, güncel sürüm ile kullanamazsınız. Arkadaşın da dediği gibi bütçe de çok sıkıntı yaşamamd erseniz One X yada One S bakmanızı öneririm, Sensation artık güncellemeleri almaz diye düşünüyorum. İyi forumlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.