Şimdi Ara

LG AN-WF100 Wireless Dongle (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
34.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonunu wireless modem olarak gösterebiliyorsan olabilir, ama denemek şart. Zira TV ler bir çeşit Linux OS kullanıyor, ne ile çalışıp çalışmayacağı belli olmaz. Teorik olarak çalışması lazım ancak bir teknomarkete gidip deneyebilirsin.
  • Arkadaşlar acil yardım..LG 60PZ570 için bu aparatı aldım..Fakat kurulum yerinde kablolu bağlantı yazıyor..Yani kablosuz görmüyor...Herhangi bir usb ye taktım üzerindeki mavi ışık yanıyor..Kutu içindeki kağıtta..PZ5 serisine uyumlu yazıyor..Yardımcı olurmusunuz..Olmazsa bugün iade edeyim..Cihazın özelliklerine baktım sitesinde..Destekliyor yazıyor..

http://www.lg.com/au/tv-audio-video/televisions/LG-plasma-tv-60PZ570.jsp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saheemr -- 11 Şubat 2012; 9:15:41 >
  • Arkadaslar uydunet sinirsiZ var. Bilgisyrin wireles ozelligi olmadigi icin linkys cisco aldim, bilgisayara tanitip usb yuvasina taktim ve kullaniyorum. Lg 42lw55 aldim ciscoyu tvnin usb girisine taktim ama mavi isik yaniyor ama internete baglanmiyor. Dlna pasif durumda, ne yapmam gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktd

Arkadaslar uydunet sinirsiZ var. Bilgisyrin wireles ozelligi olmadigi icin linkys cisco aldim, bilgisayara tanitip usb yuvasina taktim ve kullaniyorum. Lg 42lw55 aldim ciscoyu tvnin usb girisine taktim ama mavi isik yaniyor ama internete baglanmiyor. Dlna pasif durumda, ne yapmam gerekli

TV ye ethernet kablosu ile bağlaman gerekiyor USB değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

quote:

Orijinalden alıntı: ktd

Arkadaslar uydunet sinirsiZ var. Bilgisyrin wireles ozelligi olmadigi icin linkys cisco aldim, bilgisayara tanitip usb yuvasina taktim ve kullaniyorum. Lg 42lw55 aldim ciscoyu tvnin usb girisine taktim ama mavi isik yaniyor ama internete baglanmiyor. Dlna pasif durumda, ne yapmam gerekli

TV ye ethernet kablosu ile bağlaman gerekiyor USB değil.

Modem baska odada, tv salonda ben modem ve tvye beraber takacagim ethernet kablosunu galiba oyle imkanim yok. Tv ve bilgisayara taktim kabloyu kablolu baglanti kurulsun mu diyor tamam diyorum, olmuyor. Bu arada wireless adaptorde bilgisayara takili.
    Eget lg nin dongleni alsam kablosuz internete baglanabilir miyim

• Tabii ki, wireless modemin varsa dongle Smart TV yi kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

Tabii ki, wireless modemin varsa dongle Smart TV yi kullanabilirsin.

Ya techaven, bende uydunet var, moden oturma odasında bilgisayarda wireless olmadığı için usb wireless adaptör almıştım linkys cisco
    http://www.google.com/imgres?q=cisco+usb+wireless+adapter&hl=en&sa=X&biw=1280&bih=827&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=4zRSqc2m3vijwM:&imgrefurl=http://bangalore.olx.in/new-cisco-linksys-wireless-network-wusb100-usb-adapter-with-bill-and-1-year-warranty-iid-245701533&docid=zZgmVwzXmJd-jM&imgurl=http://images04.olx.in/ui/15/18/33/1314813488_245701533_2-New-Cisco-LINKSYS-Wireless-Network-WUSB100-USB-Adapter-with-Bill-and-1-year-Warranty-Bangalore.jpg&w=598&h=487&ei=chU6T7bGBsrB0QXb5rWpCw&zoom=1&iact=hc&vpx=984&vpy=2&dur=46&hovh=203&hovw=249&tx=151&ty=89&sig=108011459300751650898&page=1&tbnh=154&tbnw=190&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:23,s:0
    modemi tvnin yanına getirip ethernet kablosuyla bağlantı yapma imkanım yok.... cisco adaptörü tvnin usb girişine takıyorum böyle olmuyor... ethernet kablosuyla tv ve laptobu birbirine bağladım aynı zamanda cisco adapterde bilgisayara takılıyken böylede olmadı....
    Benim eldeki verilerle lw55den smart tvyi kullanma imkanım yok mu....
    Lg nin wifi dongleini alıp tv ye taktığımda otomatik modemi görecek mi....

• Arkadaslar, teknosa,vatan yada diger teknomarketlere gelirse donggle haber verin
  • Onu ana konuya sor ama benim hatırladığım kadarıyla UyduNet ile wireless şeklinde Smart TV yi sorunsuz kullanan arkadaşlar vardı.
  • Onu ana konuya sor ama benim hatırladığım kadarıyla UyduNet ile wireless şeklinde Smart TV yi sorunsuz kullanan arkadaşlar vardı.
  • AN-WF100 wifi dongle ile lg lw5500 uyumlu mu?Bir de güncellemeler olsun youtube vs...hepsini bu wifi ile yapmam mümkün mü?
  • Tabii ki, AN-WF100 Smart TV olan tüm LW modelleri ile uyumlu.
  • teknosada 59 TL yazıyor ama anlamadığım şey LG resmi sitesinde bu ürün bilgisi yok neden acaba.
  • ya damdan düşer gibi soruyorum kusura bakmayın, bende smart lg tv var şu ürün internete bağlanmak için yeterli midir? 160 tl falan denmiş de o yüzden şaşırdım, kablosuz modem var sadece bunu alıp usb girişine takıyoruz ve bağlanıyoruz öyle mi? başka aparat gerekli midir?

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/aksesuarlar/893/110011741/lg_anwf100_wifi_usb_adaptor_goruntu_aksesuar
  • Direkt bununla bağlanıyorsun hocam ama bunu stoklarda bulabilirsen satın alıyorsun. Vatan fiyatı 54 TL, Teknosa 59 TL.
  • ben malesef lg-an wf cihazını bulamadım...bende 3 g router var (tp-link) normalde vınn cihazını ona bağlayıp eve kablosuz internet dağıtıyorum...bı cihazdan kablo ile televizyonuma internet bağlantısını bir türlü beceremedim nasıl yapıldığını bilen varmı(ip dns ayarlarını)?televizyonum LG LW 5590 airties 2410 dongleyide görmedi
  • gerek kalmadı bağladım:)
  • Hocam nasıl bağladığınızı da yazarsanız çok iyi olur.
  • resmi ürün stoklarda yok, airties 2410 tüm lg smart tvlerde çalışıyorsa onu alalım. ki mantıklı olan hepsinde çalışması zaten, bilgisi olan?
  • Çağlar bey nasıl çözdünüz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.