Şimdi Ara

pelerin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engincan -- 20 Ekim 2005, 17:24:47 >

• boyle gerksiz konulara ne gerek var arkdasım ya forumda en az 50 kez yazıldı bu 144k np olması gerekiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: engincan

beyler pelerin için kaç k np gerekio

baq arkadaş git forumları araştır millet yazmışmı yazmamış mı die yazılı olduunu biliyorum ama hatırlamıom topic accaına araştır bence

..................

• beyler ben diezde lvl 51 AYAKKABICI_ BEN YENİ GİRDİM BU Sİteye bende pelerinliyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cehennem672

beyler ben diezde lvl 51 AYAKKABICI_ BEN YENİ GİRDİM BU Sİteye bende pelerinliyim

aferin pelerin almışsın bravoo en büyük sensin aslansıııın kaplansıınnnn..... soran oldumu pelerinin varmı diye ? yada pelerini hava atılacak bişeymi sanıyorsun ?¿ walla herkeste pelerin var artık pelerine fazla bakan yok...
  • quote:

beyler ben diezde lvl 51 AYAKKABICI_ BEN YENİ GİRDİM BU Sİteye bende pelerinliyim

napiim???
  • evet beyler bende pelerin liyim lvl im 59 ve pelerin için en az 144 np gerekli ben de pelerinli clandayım atackwarriorum xıegnong da elmorad For_Ce charımın ismi

• quote:

Orjinalden alıntı: fferhatt

evet beyler bende pelerin liyim lvl im 59 ve pelerin için en az 144 np gerekli ben de pelerinli clandayım atackwarriorum xıegnong da elmorad For_Ce charımın ismi

• quote:

evet beyler bende pelerin liyim lvl im 59 ve pelerin için en az 144 np gerekli ben de pelerinli clandayım atackwarriorum xıegnong da elmorad For_Ce charımın ismi

ÜSTEKİNE VERİLEN CVP TAN SONRA ADAMIN YAZDIGI ŞEYE BAK YA :DDDDDDD
  • cehennem672 diezde insan mısın insansan beni kasarmısın ivi 41 assasin eğer üzülerek söylüyorum insan değilsen bana mirage veya mageler için 35 flame kağıdını satarmısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: fferhatt

hem pelerinlisin hemde pelerinli bi clandasın way be helel olsun sana.....

• YAHU KARDEŞİM MANYABİSBOYS ÇOK HAKLI SEN BU OYUNDA PELERİNİN KAÇ NP İSTEDİĞİNİ BİLMİYORSAN NİYE OY
    144K NP İSTİYOR

İMZA:KURAL DIŞIYMIŞ PEHHHHHHHHHH

• ayrıca sağlam iki warrior we 5 healer ve 4 5 tanede % 10 cu
    resser gerekiyo centauru kesmek için (en kolay yoldan)
  • quote:

Orjinalden alıntı: peacefire

quote:

aferin pelerin almışsın bravoo en büyük sensin aslansıııın kaplansıınnnn..... soran oldumu pelerinin varmı diye ? yada pelerini hava atılacak bişeymi sanıyorsun ?¿ walla herkeste pelerin var artık pelerine fazla bakan yok...

nooldu şimdi mutlumu oldun pelerinin war deyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi failed -- 22 Ekim 2005, 22:00:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.