Şimdi Ara

Recruit a Friend ile ilgili bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • RAF ile ilgili çok konu buldum da bir yıllık konuyu hortlatırsam linç edilirim diye hiç ilişmedim. Kısa bir sorum var;

F.A.Q. ve forumlarda RAF edilen arkadaşın bir ay oyunu uzatması halinde 30 gün size hediye, iki ay uzatması halinde rocket mount hediye ediliyor deniyor. Peki bu arkadaş oyunu aldıktan sonra önce 1 ay onun sonunda da 1 ay uzatırsa ne olur, bir de oyunu aldıktan sonra direk 2 aylık pre-paid card eklerse ne olur? (oyuna başlayan arkadaşın 30 günlük hediyesinden sonra tabii)

İki durumda da recruit eden kişi hem 30 günlük ücretsiz süreyi hem de mount u kazanır mı?

• Allah Allah. ben öyle birşey hiç duymadım.benim bildiğim raf yaparsan direk rocket mount kazanırsın, bir de sen ve arkadaşın daha fazla experience kazanırsınız.onun dışında bi getirisi yok benim bildigim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevaps

RAF ile ilgili çok konu buldum da bir yıllık konuyu hortlatırsam linç edilirim diye hiç ilişmedim. Kısa bir sorum var;

F.A.Q. ve forumlarda RAF edilen arkadaşın bir ay oyunu uzatması halinde 30 gün size hediye, iki ay uzatması halinde rocket mount hediye ediliyor deniyor. Peki bu arkadaş oyunu aldıktan sonra önce 1 ay onun sonunda da 1 ay uzatırsa ne olur, bir de oyunu aldıktan sonra direk 2 aylık pre-paid card eklerse ne olur? (oyuna başlayan arkadaşın 30 günlük hediyesinden sonra tabii)

İki durumda da recruit eden kişi hem 30 günlük ücretsiz süreyi hem de mount u kazanır mı?

1 ay uzatırsa, recrute eden kişi 1 ay bedava kazanır. RAF'ın süresi bitmeden takrar uzatırsa rocketide alır.
    2 aylık gamecard girerse hem 1 aylık bedavayı hemde rocketi alır.
    Roket, account managmetınıza geliyor. Ordan hangi karakteri seçerseniz ona gider.
    Ayrıca rocket sizin riding skilinizle doğru orantılıdır. yani %280 hızlıysa rockette %280 olur.
    %300 mountunuz varsa o da %300 olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goa Mania -- 1 Ekim 2010; 3:27:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayvansı Terlik

Allah Allah. ben öyle birşey hiç duymadım.benim bildiğim raf yaparsan direk rocket mount kazanırsın, bir de sen ve arkadaşın daha fazla experience kazanırsınız.onun dışında bi getirisi yok benim bildigim.

İlk ay ödendiği takdirde 1 ay bedava 2. ay ödeneirse rocketi alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goa Mania

1 ay uzatırsa, recrute eden kişi 1 ay bedava kazanır. RAF'ın süresi bitmeden takrar uzatırsa rocketide alır.
    2 aylık gamecard girerse hem 1 aylık bedavayı hemde rocketi alır.
    Roket, account managmetınıza geliyor. Ordan hangi karakteri seçerseniz ona gider.
    Ayrıca rocket sizin riding skilinizle doğru orantılıdır. yani %280 hızlıysa rockette %280 olur.
    %300 mountunuz varsa o da %300 olur.

aydınlatma için saol.blizzard artık yeni oyuncular getirmek için daha ne yapsın :D bu kampanya kacmaz o zaman
  • Küçük bi not...Tam emin değilim ama önceden blizzard bu tip ödülleri türkiye'den oynayan oyuncular için vermiyordu. Bu nedenle adres bilgisi olarak desteklediği ülkerlerden birinden, örneğin ingiltereden her hangi bir adres girmen gerekiyordu.

Belki şu an da bu durum farklıdır ve Türkiye adreslerini de kabul ediyordur. Siz yine de emin olmadan account açmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyace

Küçük bi not...Tam emin değilim ama önceden blizzard bu tip ödülleri türkiye'den oynayan oyuncular için vermiyordu. Bu nedenle adres bilgisi olarak desteklediği ülkerlerden birinden, örneğin ingiltereden her hangi bir adres girmen gerekiyordu.

Belki şu an da bu durum farklıdır ve Türkiye adreslerini de kabul ediyordur. Siz yine de emin olmadan account açmayın

Evet o yüzden ülkemizi değiştiriyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyace

Küçük bi not...Tam emin değilim ama önceden blizzard bu tip ödülleri türkiye'den oynayan oyuncular için vermiyordu. Bu nedenle adres bilgisi olarak desteklediği ülkerlerden birinden, örneğin ingiltereden her hangi bir adres girmen gerekiyordu.

Account açsanız bile adres istediğiniz zaman değişebiliyor.
  • Recruit olayına Türkiye'den katılan oyuncular dahil değil malesef, adres değiştirdiğinizi Blizzard farkederse "Terms of Use" bahanesiyle oymasın dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersayt

Recruit olayına Türkiye'den katılan oyuncular dahil değil malesef, adres değiştirdiğinizi Blizzard farkederse "Terms of Use" bahanesiyle oymasın dikkat edin.

Hiçbirşey olmaz. Bu güne kadar 3 kere yaptım, hiçbirşey olmadı.
    Kimse onu kontrol etmiyor. Mrk etmeyin.
    Asıl bize farklı uygulama yapmak ne demek önce onu açıklasınlar?
  • quote:

quote:

Recruit olayına Türkiye'den katılan oyuncular dahil değil malesef, adres değiştirdiğinizi Blizzard farkederse "Terms of Use" bahanesiyle oymasın dikkat edin.

açıklanacak bişi yok, google var. bazı ülkelerde yasal problem var deniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockafeller skank

quote:

quote:

Resmi bir link lütfen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goa Mania -- 4 Ekim 2010; 19:16:37 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rockafeller skank

quote:

quote:

Resmi bir link lütfen?

Bir başka konuda arkadaş açıklamıştı, Türkiye'de bu tip hediyeler tamamen ücretsiz dahi olsa (recruit a friend'deki gibi bir ay ücretsiz + iki kişilik rocket) vergisini hediye eden şirket devlete ödemekle yükümlü. Bu yüzden bu gibi zorluklar çıkaran ülkelere RaF hizmeti verilmiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.