Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.602
Cevap
448
Favori
2.452.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19381939194019411942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5x8 deyim bitmesin diye izlemek istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi bugün bitirdim. Gerçekten emek verilerek yapılmış muhteşem bi diziydi. 5 sezonundan da büyük keyif alarak izledim. Artık merakla 6. sezonu bekliyoruz

• arkadaslar kitapta catelyn stark in tekrar canlandirildigi yazıyor diyorlar . Kitabı okuyan varsa dogru mudur bu bilgi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

arkadaslar kitapta catelyn stark in tekrar canlandirildigi yazıyor diyorlar . Kitabı okuyan varsa dogru mudur bu bilgi ?

Evet doğru

Leydi stoneheart yani taş kalp hiç konuşmayan sağda solda takılan özellikle freyleri öldüren intikam ateşiyle yanıp tutuşan boğazı kesik teyzemizDondarion 6 kez öldürüldü ve geri getirilmişti hatırlıorsanız sonra nehirde leydi starka rastlıorlar ve dondarion hayatını feda edior teyze için sonuç olarakta dondarionun birliği olan sancaksız kardeşlerin başına geçior. Öyleki kitapta şu 2 metrelik kızı yakalıorlar leydi Brienne ve dar agacına asıorlar orda leydi taşyürek soruor kralkatilini bana getirmezsen seni asıcam ama kızda kralkatilini sevior bildiğiniz gibi cevap vermeden o bölümü bitmişti kitapta.Yani orda ya kralkatilini taşyüreğe geri getirip onu astıracak yada kendi ölecek

• finaline film yapsalar keşke... öyle zengin bir senaryo ki, öyle 10 bölüm çekince insanı kesmiyor :)
  • 2 ay seyret 1 sene bekle
  • 13 Yaşındaki Sebastian Croft seçilmiş Season 6 Ned Stark için flashback olacak kesinleşti.
  • jon snow kesin öldü diyolar sezon 6 için antlaşma yapılmamış doğrumu bu arkadaşlar? birde kurtun içine girme meselesi var o olcak galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Harika bir haber var ama spoiler içerir.

http://comicbook.com/2015/07/21/kit-harrington-reportedly-arrives-in-belfast-for-game-of-thrones/

Hocam tam anlayamadım ama , Jon snow 6. sezonda olacak mı?

• kitapta jon'un da warg olduğu anlatılırken dizide bunu niye es geçtiler anlamıyorum illa ki kritik noktaları olacaktır bu özelliğinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PavillionZ

13 Yaşındaki Sebastian Croft seçilmiş Season 6 Ned Stark için flashback olacak kesinleşti.

Hocam bu kesin bilgi mi?

• Nightmare_00 kullanıcısına yanıt
    Çekimlerin yapıldığı Belfast'e gelmiş ama bazılarına göre gelmesinin nedeni cenaze sahnesi için bazılarına görede geri döneceği için. Kesin bir şey yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melladin

quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

arkadaslar kitapta catelyn stark in tekrar canlandirildigi yazıyor diyorlar . Kitabı okuyan varsa dogru mudur bu bilgi ?

Evet doğru

Leydi stoneheart yani taş kalp hiç konuşmayan sağda solda takılan özellikle freyleri öldüren intikam ateşiyle yanıp tutuşan boğazı kesik teyzemizDondarion 6 kez öldürüldü ve geri getirilmişti hatırlıorsanız sonra nehirde leydi starka rastlıorlar ve dondarion hayatını feda edior teyze için sonuç olarakta dondarionun birliği olan sancaksız kardeşlerin başına geçior. Öyleki kitapta şu 2 metrelik kızı yakalıorlar leydi Brienne ve dar agacına asıorlar orda leydi taşyürek soruor kralkatilini bana getirmezsen seni asıcam ama kızda kralkatilini sevior bildiğiniz gibi cevap vermeden o bölümü bitmişti kitapta.Yani orda ya kralkatilini taşyüreğe geri getirip onu astıracak yada kendi ölecek

Inşallah kökleri kazinana kadar öldürür.The North and leydi stoneheart remember.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stan Marsh -- 11 Ağustos 2015; 19:10:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Çekimlerin yapıldığı Belfast'e gelmiş ama bazılarına göre gelmesinin nedeni cenaze sahnesi için bazılarına görede geri döneceği için. Kesin bir şey yok yani.

Hocam işallah ölmemiştir , dizide çıkarı olmayan tek karakterdi.Bilgi için saol..
  • Nolacak bu starklarin hali be

• j. snow eğer ölecekse, niye sürekli 'you now nothing jon snow' kulaklarımıza işlendi. neden bu kadar üstünde duruldu. bu sözün arkasında mutlaka bir şeyler olmalı.

• 3-4 gün önce dayanamadım izlemeye başladım. 3.sezon 3.bölüm bitti. Bu hafta tamamlar ve yenisi için beklemeye başlarım. En iyi karakter de Tyrion bence. :D
  • elinde pdf olarak kitabı olan varsa mail atabilir mi? ya da hangi siteden indirebilirim. ilk kitabı bi şekilde okudum. ama devamı yok. yardımcı olabilecek var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 19381939194019411942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.