Şimdi Ara

bulunmaz bişey: opera dürbünü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efenim şu aşşağda görmüş olduğunuz opera dürbünü bugüne kadar belki sadece egzantirik yabancı filmlerde görmüş olduğunuz bir ürün olup, sadece 12,95 TL ye bu fantastik ürüne siz de sahip olabilirsiniz. Ne iş mi yaparsınız, bilemiyorum opera bale felan tam yeridir, hem seyirci de gelmediği için herhaldeyse ucuz da bişeydir ama o aksiyonlarlan işim olmaz diyosan alıp tükkanın vitrine koyacan, bak gelip geçen bir daha, bir dah ve dahi bir daha geri dönüp bakmıyo mu... Geal vatandaş gealll!! ;)

Opera Dürbünü
    Hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız!
    Ürün kodu : 241232
    12.95 TL
    http://www.tchibo.com.tr/ adresinde fırsat ürünleri - aksesuar bölümünde...
    Ürün Özellikleri:
    Zarif tasarımlı dürbün; opera, konser ve diğer organizasyonlar için ideal. Kişisel ayarlanabilir tutma sapı, kullanım kolaylığı sağlar. Kişisel uzaklık ve izleme ayarı için bükülebilir ara bağlantıya sahip. 25 mm objektif çapı. Saklama çantası ve temizleme bezi dahil. Yaklaşık 10 x 5 x 5 cm.
    İthal Ürün

bulunmaz bişey: opera dürbünü!

• hergün operaya gidiyoruz bizde
  • zoom yapiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tobin Bell

hergün operaya gidiyoruz bizde

gidemiyosan üzülme, tv den izlersin, ya da ne biliym torrent dan felam indirirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simyaci -- 20 Ocak 2010; 14:00:20 >
  • bununla harbiye açıkhavada nihat doğan konseri izleyecen... dehşet bir şey olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

bununla harbiye açıkhavada nihat doğan konseri izleyecen... dehşet bir şey olur...

• quote:

bununla harbiye açıkhavada nihat doğan konseri izleyecen... dehşet bir şey olur...

Bytepire hocam ,

Eğer Nihat Doğan görürse ne diyeceğini biliyorsunuz sanırım.
    Nihat Doğan sakal gibidir , kestikçe daha gür çıkar
    Nihat Doğan dev gibidir, dürbünle baktıkça daha da büyür.
  • Ben anfide kullanmak için alıyım.Millet sabahın köründe gelip en önleri dolduruyo.Hocayla aramızda 50 metre mesafa oluyo.Benim işime yarar alıyım bi tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender123

quote:

Bytepire hocam ,

Eğer Nihat Doğan görürse ne diyeceğini biliyorsunuz sanırım.
    Nihat Doğan sakal gibidir , kestikçe daha gür çıkar
    Nihat Doğan dev gibidir, dürbünle baktıkça daha da büyür.

günün yorumu

• operaya pek gidilmedigini sölüyorsunuz.bende öyle düşünürdüm taki istanbul kadıköydeki süreyya sineması kapatılıp belediye tarafından yerine opera yapılana kadar.istanbullular bilir süreyya sineması belkide istanbulun en büyük sinemasıydı.localarıyla beraber 3 katlı bir sinema.ilk opera yapıldıgında bunlar kafayı sıyırmış sinemayken gayet iyiydi süreyya varken başka sinemaya gitmiyordu millet dedim.taki opera saati yaklaştıgında bahariye caddesinde o upuzun kuyrugu gördügümde.ki yine bilinir süreyyanın bekleme salonu 2 katlı ve büyüktür buna ragmen insalar dışarda sanki bir elektronik magazası açılışı varmış gibi bekliyorlardı.ilk etapta yeni açıldı ipini koparan geliyor tabi gayet normal dediydim ama aylardır durum böyle.herneyse sadece bilgilendirmek istedim yani bende hiç gidilmez gözüyle bakanlardandım fakat öyle deilmiş.belki gitmek isteyenler falan olursa bilgileri olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Corny

operaya pek gidilmedigini sölüyorsunuz.bende öyle düşünürdüm taki istanbul kadıköydeki süreyya sineması kapatılıp belediye tarafından yerine opera yapılana kadar.istanbullular bilir süreyya sineması belkide istanbulun en büyük sinemasıydı.localarıyla beraber 3 katlı bir sinema.ilk opera yapıldıgında bunlar kafayı sıyırmış sinemayken gayet iyiydi süreyya varken başka sinemaya gitmiyordu millet dedim.taki opera saati yaklaştıgında bahariye caddesinde o upuzun kuyrugu gördügümde.ki yine bilinir süreyyanın bekleme salonu 2 katlı ve büyüktür buna ragmen insalar dışarda sanki bir elektronik magazası açılışı varmış gibi bekliyorlardı.ilk etapta yeni açıldı ipini koparan geliyor tabi gayet normal dediydim ama aylardır durum böyle.herneyse sadece bilgilendirmek istedim yani bende hiç gidilmez gözüyle bakanlardandım fakat öyle deilmiş.belki gitmek isteyenler falan olursa bilgileri olsun.

biletler internette satışa çıkar çıkmaz bitiyor zaten.

• haklısınız nihat doğanın yeni saç traşını yakından görmek için alınabilirde onun dışında israf yav
  • quote:

operaya pek gidilmedigini sölüyorsunuz.bende öyle düşünürdüm taki istanbul kadıköydeki süreyya sineması kapatılıp belediye tarafından yerine opera yapılana kadar.istanbullular bilir süreyya sineması belkide istanbulun en büyük sinemasıydı.localarıyla beraber 3 katlı bir sinema.ilk opera yapıldıgında bunlar kafayı sıyırmış sinemayken gayet iyiydi süreyya varken başka sinemaya gitmiyordu millet dedim.taki opera saati yaklaştıgında bahariye caddesinde o upuzun kuyrugu gördügümde.ki yine bilinir süreyyanın bekleme salonu 2 katlı ve büyüktür buna ragmen insalar dışarda sanki bir elektronik magazası açılışı varmış gibi bekliyorlardı.ilk etapta yeni açıldı ipini koparan geliyor tabi gayet normal dediydim ama aylardır durum böyle.herneyse sadece bilgilendirmek istedim yani bende hiç gidilmez gözüyle bakanlardandım fakat öyle deilmiş.belki gitmek isteyenler falan olursa bilgileri olsun.

haklısınız galiba, saniyeler içinde internet stokları bitmiş... aga bakar mısın milletimin opera sevgisine, gözlerim yaşardı yaw. "sivas sivas olalı böyle zulüm görmedi" hikayesi doğru değilmiş besbelli

• @simyacı valla alana hatyırlı olsun ne diyelim. yanlız gördüklerime bir şey daha ekliyeyim siradaki kişiler giyiniş açısından çok şıklar.ve fena ablalar oluyor sırada buda benden size tüyo.
  • Bu arada DH kullanıcılarının mizah anlayışının hiç de fena olmadığını görmüş olduk.
  • Arkadaslar dürbün değilde 3 boyutlu güzel bı gözlük bulabileceğim bı yer varmı acaba
  • 3 tane bundan al olsun 3 boyutlu.

• Operadaki türkücüler de bizi görecek mi :P
  • quote:

@simyacı valla alana hatyırlı olsun ne diyelim. yanlız gördüklerime bir şey daha ekliyeyim siradaki kişiler giyiniş açısından çok şıklar.ve fena ablalar oluyor sırada buda benden size tüyo.

öyle söylesene hocam, annaşılıyo şimdi o kalabalığın sebebi
  • quote:

ya düşündüm de, asıl rock-n-coke a gidecen bunla

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.