Şimdi Ara

3G icin UltraSnow Cikmistir :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cydia icinde yeni repo olarak bu adresi ekleyin,
    repo666.ultrasn0w.com

• wallamı
  • evet arkadaşlar az önce devteam blogunda yayınlandı.. bunlar sevinc göz yaşları

deneyenler izlenimlerini buraya yazabilir mi?

• Nedir ki bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tosunpasa

evet arkadaşlar az önce devteam blogunda yayınlandı.. bunlar sevinc göz yaşları

deneyenler izlenimlerini buraya yazabilir mi?

T-mobile-US kullandigim icin pek bir artisi olur mu bilemem ama calisiyor, simdilik edge ile ufak tefek sorunlarim var o kadar.

• bende 2.2.1 versiyon 2.30.08 bootloderlı bir versiyon var, 1-2 aydır telefonu IPOD olarak kullandıktan sonra bugünden itibaren simkartımı takabilecegim..
    ama programlar evde, IPOD evde ve ben işteyim :) bugün akşam olmaz..
  • normal olarak 3.0 yukluyoruz degılmı yanı ıtunesten yulleyıp jaılbreak yapıyoruz sonra yıne modem baseband sorunları cıkmasın telefonu kırmak ıstemıyorum cunku.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkan_163

normal olarak 3.0 yukluyoruz degılmı yanı ıtunesten yulleyıp jaılbreak yapıyoruz sonra yıne modem baseband sorunları cıkmasın telefonu kırmak ıstemıyorum cunku.

Adim adim burda anlatilmis, umarim isinize yarar...

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=4301

Bu islemden sonra verdigim repo adresini ekleyin ve UltraSn0w 'u indirin.

Kolay gelsin
  • Ya arkadaslar forumda goremedim bende trkcellden alinma 3g var bunu nasil jailbreak yapacagiz3.0icin soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutech -- 23 Haziran 2009; 10:19:29 >
  • Denedik çalıştı.

Yapamayanlar için 3.0 yüklü olması gerekiyor. 3.0 yükledikten sonra redsnow yapıyorsunuz. redsnow yaptıktan sonrada cydia yı çalıştırıp herşeyi yükleyin. daha sonra source >package kısmına gelin. yukarıdan modify a tıklayın. yine yukarıdan add e tıklayıp repo666.ultrasn0w.com yazıp ekleyin. daha sonra ultrasn0w u yükleyin ve cihazı kapatıp açın. Şebeke gelecek ve sorunsuz çalışacak.
  • Cydiayı çalıştırıp herşeyi yükleyinden kastın ne hocam? bu arada redsnow ile jailbreakın aktif olması için hackulo.us source'unu ekleyip itunestan bir bedava program yükleme mecburiyeti hala devam ediyormu?
  • evet bende yaptım nıhayet super bısey:)
  • unlock yaptım sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atlantiq -- 23 Haziran 2009; 11:33:31 >
  • Nedir bu arkadaşlar? Biri açıklama yapabilirmi :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mythe

Nedir bu arkadaşlar? Biri açıklama yapabilirmi :)

Simkilitli IPHONE 3Gler için unlock(simkilit kırma) programı.. bu program sayesinde turbosim rezilligi sona eriyor..
  • şimdi ben sadece telsim hattım ile kullanabildiğim telefonu türkcell hattım ilede kullanabilecekmiyim...?

edit: nihayet telsimden kurtulabildim teşekkürler.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 23 Haziran 2009; 12:27:16 >
  • 1 hafta geçmeden bizde 3.0'a kavuştuk :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: AMAZOM

şimdi ben sadece telsim hattım ile kullanabildiğim telefonu türkcell hattım ilede kullanabilecekmiyim...?

edit: nihayet telsimden kurtulabildim teşekkürler.......

evet.. artık abudabi simkartı bile takabilirsin..
  • evet arkadaslar ıslem tamamdır hepımıze hayırlı ugurlu olsun
  • arkadaşlar jealbreak içiçn biri link verebilirmi nerden indiricem..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.