Şimdi Ara

sabihadan bursaya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
10.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar önümüzdeki hafta sabiha gökçen havaalanına inip ordan bursaya geçmem lazım. harem veya kaynarcadan hangisinden gitmek daha ucuza gelir ve sabihadan oralara nasıl gidebilirim ?

• yardımcı olacak?
  • up up
  • ben askerden gelirken sabiha gökçene indim ordan pendiğe ordan yalovaya yalovadada otobüs ile bursa
  • Evet, SG'den en kolay Pendik'e inilerek IDO ile Yalova'ya gecmek suretiyle Bursa'ya gidilir...
  • peki sg'den pendik'e nasıl inebilirim?
  • Büyük İhtimal direk pendiğe minübüs vardır yada Uçak firmanin servisi vardır
  • sabıha gokcen e ındıkten sonra hava yolu servısı veya ıett ıle pendık e ın ıskeleye gıt yalova ya gec

yada taksı tut pendık e ın
  • bostancı otobüsüne bineceksin her saat başı var tam ido pendik iskelenin önünden geçiyor.
  • tam olarak bilmedigim için sabihanın nerde oldugunu :D bursaya geliceksen yenikapıdan feribot 1 saat 15 dakika bursadasın.Mudanya'ya geliceksin Merkeze gitmek 15-20 dakika
  • pendiğe iskeleye kadar minibüs ile gittim
  • arkadaşım ben pendikte oturuyorum sık sık bursaya giderim. pm den görüşelim yardımcı olurum sana.
  • Ucaktan inilir, E-9 nolu Bostancı otobusune binilir, 3ytl sofore verilir ve Yalova iskelesinde inilir.

20 dakkaya İskeledesin. Minibusle falan ugrasma canta vs.
  • peki bu otobüs firmaları falan geçmiyor mu sabihanın oralardan? sabihada atlasak bursa terminalde insek?

çünkü valizlerle falan zor olur o kadar vesayit değiştirmek fln
  • arkadaşlar yeni konu açmak istemedım buraya yazdım bende trabzondan sabiha gökçene inicem ordan bursaya geçmem gerek en iyi şekılde nasıl olur yardımcı olursanız sevinirim
  • Yalovadan Pendik yaptıktan sonra tek otobüs var mı İETT sabıha gökçene bilgi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.