Şimdi Ara

İNVENTEC W15

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 yıl kadar önce satın aldığım dizüstümün performansını geliştirmek istiyorum, ancak bu konuda birkaç sorum olacak;

Model : (inventec w15) Core2 T7200 2,00Ghz, 2 GB RAM,NVIDIA GEFORCE Go 7600

*Hafızayı yükseltmek istiyorum ancak bu modelin maksimum desteklediği ram miktarı nedir , mhz olarak maksimum kaç mhz ram destekler ve ram slot sayısı kaç tanedir?
    *Ayrıca bu işlemi monster yetkili bir servisinde yaptırırsam servis bedeli ne kadar olur?
    *Bursa da ikamet etmekteyim, burada yetkili servisi var mı?
    *Bursa da yetkili servisi yoksa kendim alıp takabilir miyim, bununla ilgili bir rehber veya döküman var mı?

• Deneyimli iseniz ram değişimini kendinizde yapabilirsiniz bununla ilgili internette dökümanlar ve hatta videolar bulabilirsiniz. Fakat bu işlem garantisi olan cihazların garantisinin bitmesine neden olur. Eğer gözünüz kesmiyorsa herhangibir teknik servisde 5 dk da bu işlemi yaptırabilirsiniz cihaz açılmışken içinide temizlettirirseniz iyi olur.. Bu arada fokus bilgisayar bu tarz işlemler için kargo ücreti almıyor diye hatırlıyorum..Cihazınız hakkında bi fikrim yok o yüzden ramler hakkında yorum yapamayacağım fakat şuradan bilgi alabilirsiniz sanırım..

FOKUS BİLGİSAYAR
    Bursa Bayileri
    BURSA.......... ALBİLSAN BİLİŞİM....................... 0 224 224 97 92
    BURSA.......... PROSET BİLİŞİM....................... 0 224 252 22 93
  • Tşkkrler...Yetkili servis yokmuş Bursa da ancak dediğiniz gibi kargoyla halledilebiliyormuş...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.