Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (2543. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 18 Misafir (2 Mobil) - 20 Masaüstü5 Mobil
5 sn
51.230
Cevap
624
Favori
2.888.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 25412542254325442545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben modülü bayiye götürdüm teslim ettim temmuz ayının 4 ü itibari.ile yeni kampanya geliyormuş lige erken gel kampanyası 249-279 arası bayi söyledi düşünüyorsan o tarihi bekle dedi yeni almak içşn
  • 2 temmuzda taahhütum bitiyor banada düzgün teklif vermediler , sezon başlamadan n11 trendyol gibi sitelerde ucuz Bi fiyat buluruz elbet
  • baho8282 kullanıcısına yanıt
    Modül üyelik kullanıyorum 1 yıldır hiçbir sorun yaşamadım.4k servisi de açık bir nebze olsun daha kaliteli maç yayını izleyebiliyorum.Evde iki televizyon var bazen salonda izlemek istediğimde modülü sokup salona takıyorum hem pratik ,hem de rahat gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz
  • Beni geçen cumadan beri kimse aramadı bir daha.

En son 300 küsürlerde kalmıştık anlaşamayacağız belli oldu ✌️

Bayram dönüşü cihazı falan iade ederim artık.
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt

"İptal talebiniz alınmıştır" diye SMS geldi mi? Önce o gelecek. Sonra iptalden döndürme aramaları olacak. Eğer anlaşma sağlanamazsa "ekipmanlarınızı bayiye teslim edin" diye ayrı bir SMS daha gelecek. Bu mesajlar gelmeden üyeliğiniz kapanmaz.

• lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Bende bu 2 mesaj aynı anda geldi bugün sabah hemen gidip modülü götürdüm ama teslim fişi vs vermediler inşallah sorun çıkmaz sms geliyor dedi bayiii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_love -- 18 Haziran 2024; 14:34:17 >
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt

Mesaj geldi, bugün de aramaya başladılar. 15 ay ortalama 399 liralık bir teklifte bulundular. Ben n11'de aylığı 330 liraya geliyor deyince o fiyattan verebiliriz dedi ama ben düşünmek için zaman istedim. Millet hep 300 lira altına yeniledi, 330 bile çok geliyor.

• iptal mailinden sonra ilk 6 ay 519 2.6 ay 659 yıldız dolu teklif ettiler kafa buluyolar resmen

• 2. Arama da geldi yine 299
  • Beni de şimdi aradılar 2 temmuz taahhüt bitiyor. 15 gün düşülmüş şekli ile aylık 252 liraya onayladim
  • daha geçen gün telefonda 319 liralık tekliflerini reddetmiştim. Böyle Online teklif mi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tslee61 -- 18 Haziran 2024; 20:16:24 >
  • 329 tl yıldız dolu yeniledim bu seneki digiturk maceramda bitti

• memet0864 M kullanıcısına yanıt
    İyi fiyat, onlar mı aradı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivez23 -- 18 Haziran 2024; 21:47:55 >
  • ivez23 kullanıcısına yanıt

iptal mailinden sonra bu gün 4 kez arandım 659 dan pazar açıldı 519 429 ve 329 da anlaştım sporun yıldızı olsa kabul etmezdimde yıldız dolu olunca daha fazla zorlamadım

• Merhabalar,

Uzun süreli üyeliğimi bu saçma sapan fiyat politikası sebebiyle kapatmıştım. Son sezonda da TOD ile ligi takip etmiş ama yayının çok geç gelmesi sebebiyle bu sezon TV olarak almak istediğimde kredi kartı ile 279x12 olarak bir fiyat verdiler. Modül istediğimde de +9 TL bir ücret talep ettiler. Sizce yeni abone olacak birisi için güncel fiyat bilgileri düşünüldüğünde iyi bir fiyat teklifi mi? Yoksa beklemeli miyim?

Teşekkürler.

• koalaxy kullanıcısına yanıt
    Bu teklif bende de görünüyor ama ben yayın kalitesinden memnun değilim. Bunu aldıktan sonra 4k lı modül talep edebiliyor muyuz
  • Ben az önce teklifi kabul ettim, bu pahalılıkta bu fiyat bana göre uygun geldi.

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
  • rush10 R kullanıcısına yanıt
    Modül talep ediceksiniz.
  • blasko77 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerinden mi Aceba. Bir de benim İnternet yenilemem gerekiyor digitürke geçebilirim onu nasıl talep edeceğim yardımcı olur musunuz
  • 3. Teklifte 400 tl geldi ve kabul etmedim. Uyeligim kapatıldı. Babamlara da ip tv alacagim. Keyifleri bilir
  • 
Sayfa: önceki 25412542254325442545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.