Şimdi Ara

MSN sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben msn 7.0 türkçe kullanıyorum msn de.Ama msn açılırken donuyo ve açılmıyo windows görev yöneticisinden kapıyorum tekrar açıyorum sonra aynı sorunla tekrar karşılaşıyorum.2 kere format attım işe yaramadı.6-7 kere farklı farklı sitelerden msn 7.0 indirdim yne aynı hatayı verdi.Bir gün sırf deneme amaçlı olarak Windows Görev Yöneticisinden işlemlerde bulunan svchost.exe System bellek kullanımı en fazla olan ı kapattım tabi bilgisayar hata verdi ama msn açıldı Arkadaşlarımdan biri bana msn nin en eski sürümlerinden birini yolladı onu kurdum o çalıştı.Lütfen bana yardım edin bu msn insanı çıldırtır.

• şimdi ben bi teori geliştirdim benim de ilk açılışta böle oluyor 5 dakka sora açılıo hem bilgisayar yavaş hemde msn den 100 tane user ı alması uzun sürüo bunlardan olabilir plus ın var belki sponsorlu yüklemişsindir spyware fln girmiştir diicem bunlar biraz saçma olduda sebepleri bunlar olabilir
  • bendeki de bağlanmıyo namussuz.bu beta 7 iyiydi.bağlanmıyo şimdi buda.
  • Msn Plus ı sponsorsuz yükledim kişi listesinde fazla kişi yok yani 60 kişi filan var ona rağmen böyle yapıyor ve 2 format attım ona rağmen böyle hata veriyor
  • arkadşım bendede aynı sorun msni açtıktan sonra bi beş dakak msne dokunma o kendiliğinden çözülüo ama neden böyle bişey yapıo hayla çözemedim!! msn plus yüklü msn listesinde 125 kişi var!! web cam açınca bile kitlenio
  • takmayın.trillian falan kullanın bence.o msn dediğiniz aptal programın beta sürümü benim eski pcde açılında reset attırıyodu.ben değil kendisi attırıyodu
  • Listede çok kişi olunca böyle sorun oluyor sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.