Şimdi Ara

eee pc 900 30gb xp versiyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bu notebook u almaya karar verdim sayılır, ancak kafamı karıştıran bikaç şey var bazı sitelerde 1.8 HDD kullanıldığı bazılarında ise flash bellek kullanıldığı yazıyor. bilgisi olan veya bu ürünü kullanan arkadaşların yardımını bekliyorum. ayrıca bunun 20gb lık versiyonundan ucuz olmasının nedeni nedir? ve ben sadece türkiye de görebildim bu ürünü yurtdışında hiç 30gb lık versiyona rastlamadım sadece türkiye de mi satılıyor acaba? şimdiden teşekkürler..

• google aramaları 30gb hdd'li bir modelin varlığını gösteriyor. ama muallakta biraz.
  • evet 20gb lık versiyondan daha ucuz buda benim kafamı karıstırdı varmı bi bilen?
  • evet var ben aldım bugün carrefour dan 477ytl ye. içinde 1.8" 30gb 3600rpm lik seagate harddisk var. performans olarak fena değil. çok takılmıyor. sonuçta netbook:)
  • 20gb olanlarda ssd flash disk kullanılıyor. 4+16 şeklinde. normal hdd lere göre çok daha hızlılar. sarsıntıdan etkilenmezler. bu hdd ler normallere göre çok daha pahalıdır laptopun pahalı olmasının sebebi de bu zaten
  • bende carrefourdan aldım 30gblık olan versiyonunu çok ama çok memnunum hiç takılma yok kasılma yok cok hızlı acılısı var 20gb olanınıda kullandım hiç bi fark görmedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.