Şimdi Ara

Eanthology Malioucus Virus var diyor Norton2003

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Imesh le gelen Eanthology Malioucus(kötü niyetli) Virus var diyor Norton2003 te aratıyorum hiç bi şey yok updateleride yaptım sistem 98se

eanthology register olmadığı için fazlasını silme falan yapmıyor birde spyware cookileri sadece bulup gösteriyor nortonda hiç bişey yok

yardım lütfen eanthology norton dan iyimi ne!

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by hey352</i>
    <br />Merhaba

Imesh le gelen Eanthology Malioucus(kötü niyetli) Virus var diyor Norton2003 te aratıyorum hiç bi şey yok updateleride yaptım sistem 98se

eanthology register olmadığı için fazlasını silme falan yapmıyor birde spyware cookileri sadece bulup gösteriyor nortonda hiç bişey yok

yardım lütfen eanthology norton dan iyimi ne!
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Olurmu be norton daha iyidir eanthology den.
    imesh le gelen eklentinin virüs tarama programı olmadığını inanıyorum ben.o tip programlar senin hangi tip (alışveriş ,tatil ,program vs.) sitelerde dolaştığını izleyip mailine gereksiz reklamlar gönderiyor..

sana bi soru :
    kazakistandaki bi üniversitede diş hekimliği okuyana mı dişini çektirirsin , yoksa i.t.ü de okuyan birine mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.