Şimdi Ara

2+1 ses sistemine 2 hoparlör daha eklenirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
10.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

benim bilgisyarda 2+1 creatıve ses sistemi mevcut.buna 2 adet daha hoparlör eklemek istiyorum.ses çıkış çoğaltıcı aparat varmıdır?varsa bilgisyarın arkasınamı takmam gerekir?2+1 e 2 adet hoparlör daha ekleyince ve o aparatı takınca bilgisyara zarar verirmi?

bana bu konuda açıklama yapabilirmisiniz?teşekkür ederim.

• TAKABİLİRSİN BİŞEY OLMAZ SES CIKISI COGALTICILAR WAR AMA SENINKI NASIL BILMIYORUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_0606

merhaba arkadaşlar;

benim bilgisyarda 2+1 creatıve ses sistemi mevcut.buna 2 adet daha hoparlör eklemek istiyorum.ses çıkış çoğaltıcı aparat varmıdır?varsa bilgisyarın arkasınamı takmam gerekir?2+1 e 2 adet hoparlör daha ekleyince ve o aparatı takınca bilgisyara zarar verirmi?

pasif hoparlör mü takacaksın yoksa aktif mi önce bunu bilmamiz gerekir???
  • Takarsın ve pc ye de zarar vermezsin ama ses kalitesi bozulur
  • valla kardeş pasif-aktif orasını bilmiyorum yukarda anlattığım gibi 2+1 sisteme 2 adet daha (marketlerde satılan standart bilgisayar hoparlörü)takacağım.(15-20 ytl arasında satılanlar)

yani 4+1 lik bi sistem yapıp odanın etrafına dağıtacağım.

quote:

Orjinalden alıntı: sanalexpress

quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_0606

merhaba arkadaşlar;

pasif hoparlör mü takacaksın yoksa aktif mi önce bunu bilmamiz gerekir???

• normal pc hoparlörü bağlanır. takacağın hoparlörün kalitesine görede performans ve ses alırsın. 2+1 yüksek seslerde keyifle dinlenirken normal hoparlör kalitesine göre sesi belli bir noktadan sonra bozabilir.

bağlanmasında bir sorun yoktur.
    aşagıda resimle anlatmaya calıştım umarım işine yarar.
    resmi bilgisayarınıza farklı kaydederek yazıları daha okunaklı görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalexpress -- 13 Şubat 2008; 10:25:25 >

• iyi qünler arkadaslar benim size bi sorum olacak 2+1 ses sistemim var buna 1 adet sony müzik seti hoparlörü eklemek istiyorum şöle birşey yaptım ama oldumu olmadımı bilmiyorum ses sisteminin giriş kablosunun arasından açtım ekleme yaptım 2+1 in hoparlörleri yüksek ve kaliteli ses veriyor gibi fakat ekleme yaptığım hoparlörden sanki diğerleri gibi ses çıkmıyor gibi yardımcı olabilir misiniz? teşekkürler şimdiden...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.