Şimdi Ara

foto. mak. film izlemek için kullanabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2' ekranı olan bir fotoğraf makinasında video izlemek istiyorum, bunun için izlemek istediğim dosyayı makinanın ürettiği *.avi dosyalarının kodeğine enkod etmem gerekiyor sanırım. Bu konuyu işleyen bir link ya da yol gösterecek bir arkadaş bekliyorum.

• bizde uğraşıyoruz ama yapamadık bir bilen yardım etseiyi olur
  • ben ugraştım en sonunda çareyi buldum

gittim 50 ytl ye kart okuyuculu dvd aldım

tavsiyem işe yarıyoo...
  • quote:

Orjinalden alıntı: senolildes

bizde uğraşıyoruz ama yapamadık bir bilen yardım etseiyi olur

hic mi baska isiniz yok sizin yahu; zaten üreten firma onda film izlenmesini isteseydi bunu size sunardi; ki böyle bisey yok; hadi kendinizi zorlayip yaptiniz biseyler. bu seferde sarj problemi ile karsi karsiya kalirsiniz, film 2 saat olacak ve o uffacik makina o filmi yürütecek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinardicli

quote:

Orjinalden alıntı: senolildes

bizde uğraşıyoruz ama yapamadık bir bilen yardım etseiyi olur

hic mi baska isiniz yok sizin yahu; zaten üreten firma onda film izlenmesini isteseydi bunu size sunardi; ki böyle bisey yok; hadi kendinizi zorlayip yaptiniz biseyler. bu seferde sarj problemi ile karsi karsiya kalirsiniz, film 2 saat olacak ve o uffacik makina o filmi yürütecek.

Bazen pratik fikirler hayattı çok kolaylaştırabilir. Ama haklısın galiba fotograf makinasının şarzı büyük sıkıntı şimdi şarz aletini takmak için üçlü prizi nerden bulabiliriz ki......... : ))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.