Şimdi Ara

1.3multijet. Şanzıman revizyon ücreti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bende 2006 albea dizel mevcut. 1. Ve 2. Viteste sorun yok ama 3. Vitese alınca motor boşa dönüyor gibi araç çekmiyor + cartlayarak vitese geçiyor.

Şuan şanzıman revize ettirsem ne kadar tutar sizce acaba sanayiden biri varsa ort fiyat belirtebilirmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• içi açılmadan bilinmez,nerde ne sıkıntısı var senkromeçte'mi,grup dişlisindemi vs ama 10 bin olur muhtemelen işçilik vs derken,debriyaj baskıda galiba artık son demlerinde aracınızın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltimateRs -- 26 Mart 2024; 7:36:43 >
  • Bence baskiyi degistirince duzelebilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • UltimateRs U kullanıcısına yanıt

Bugün hanımı hastaneye götürürken 5 6 km 1. Ve 2.vites ile gittim hatta 2 ile devir yapıp direk 4 e alıyım dedim araç ne boğulma ne titreme oldu bir 3e alıyım dedim normal geçti hiç bir şey yokmuş gibi.

• 5erafett1n kullanıcısına yanıt

1. Vites 2. Vites sorunsuz kalkıyor hızlanıyor 3e alınca sanki 2 den 5e çekiyormuş gibi araba yığılıyor dişliler boşa dönüyormuş gibi olup hız düşüyor gibi oluyordu.

• Gelişme var mı?

• asbengu A kullanıcısına yanıt
    Şuan vites sanki hiç sorun yok gibi xd eskisinden daha yumuşak pamuk gibi oldu hatta

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.