Şimdi Ara

Huawei watch gt 4 [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kabardinka Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
944
Cevap
87
Favori
55.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben YouTube Music kullanıyorum. Sorunsuz kontrol ediliyor.
  • nemodory kullanıcısına yanıt

benimde alarmla ilgili bir eksiğim var telefon alarmı saatte çalmıyor. 7 serisini bir görelim bakalım, fiyat performans dengesini tuttururlarsa ne ala

• gokhan4481 kullanıcısına yanıt

Evet yapılabiliyor

• aliens kullanıcısına yanıt

Huawei cihazlar dışında telefonda yapılan alarmlar saatte çalmaz. Saatte ayrı alarm yapmak gerekiyor.

Şuan Huawei telefon kullanıyorum telefonda yaptığım alarmlar saatte de çalıyor.

Saatte kurduğum alarmlar da ayrıca çalıyor 😉

• Arkadaşlar merhaba Gt4 almaya niyetleniyorum fakat bu akıllı cihazlar sürekli kolda olduğu için rahatsız etmiyor mu ? Bu saatlerin sağlığa zararı var mıdır sonuçta cihaz radyasyon yayan bir cihaz .
  • Syberia-1903 kullanıcısına yanıt
    Konu yayılan radyasyona geldiğinde; evinizdeki modemi , cebinizdeki telefonu , mahallenizdeki cep telefonu vericisini de sorgulamak zorundasınız.

Dolayısıyla kolumuzdaki saate varana kadar mahallemizdeki verici istasyonlar , modemler ve cep telefonları gibi radyasyon yayan bir dünya cihazla yaşıyoruz günümüzde.

Diğer alternatifleri yaşamınızdan elimine ettiğimizde ; kolumuzdaki saatlerin radyasyon yayılımı zararlarını ancak konuşabiliriz çünkü..::)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 2 Mayıs 2024; 20:7:53 >
  • Papirus P kullanıcısına yanıt

Bu konu hakkında haklısınız 🙂 fakat bunların bazılarını kendi isteğimizle artırmış oluyoruz. Saati de bu kategoriye sokabiliriz . Benim merak ettiğim saatlerdeki bu oran ne kadar mesela telefonların sar değeri gibi bunların oranını da gösteren bir site var mıdır ?

• Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır kullandığım saatimi satıyorum, forum içi ilan linki aşağıdadır. İlgilenenler DM ile de ulaşabilir.

https://forum.donanimhaber.com/2-ay-kullanilmis-tertemiz-huawei-watch-gt4-46mm--158603008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemodory -- 3 Mayıs 2024; 12:59:31 >
  • Huawei Gt3 modelinin pro versiyonunu Türkiye'de satışa çıkarmıştı. Gt4 için de pro modeli gelecek mi? Var mıdır bilgisi olan?
  • Smoker 1903 kullanıcısına yanıt
    muhtemelen gelecek, ama tanıtım görsellerde kare bir saat görünüyor, farklı bir model de gelebilir ek olarak
  • yavuzhan2323 Y kullanıcısına yanıt
    Tanitim gorselinde esasinda 2 resim gozukuyor. Biri dediginiz gibi karemsi fakat digeri yuvarlak. Ama bu yeni bir seri mi Gt4 pro mu olacak gorecegiz.

Huawei watch gt 4 [ANA KONU]

• Arkadaşlar, Gt4 te her zaman açık ekranı nasıl aktive ediyorduk. Ayarlarda ekran açık diye bir şey var onu açıyorum ama ekran bir süre sonra kapanıyor.
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    ayarlar+saat kadranı+aktif bekleme
    Teşekkürler
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt

Kare olan 7 mayista tanitilacak Huawei Fit 3.

Yuvarlak olan da Huawei Watch Pro 4 Space Exploration.

GT4 pro sene sonuna dogru ya da seneye cikar heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemark -- 4 Mayıs 2024; 20:3:15 >
  • cemark C kullanıcısına yanıt

Huawei Watch Pro 4 Space Exploration ile GT4 pro arasındaki farklar neler?

Tansiyon, EKG ve şeker ölçümü hangisinde olacak, bilginiz var mı?

• Kullandigim kadranlar.
    Ayrica, guncelleme sonrasi guzel ucretsiz kadranlarda gelmis bir kac tanesini yukledim. Onlari da asagida gorebilirsiniz.

çok güzel kadranlar gerçekten, bende birçok kadran ücretli almıştım, fakat şunu kaşfettim deneyimlerimden, kadran pil süresine doğrudan etki ediyor, şu an keşfettiğim bir kadran var mesela, ismi jwD112, ve 2 gün fazla gidiyor saatin pili Huawei watch gt 4 [ANA KONU]
    Benimde yukarida resmini paylastigim dediginiz gibi bir kadran var. gd ecomode isminde. Onu kullandigim zaman abartisiz 16 gun gidiyor sarj.
    bu tarz siyah ekran ve sade kadranlar pil dostu oluyor gerçekten, istediğimiz bilgilere widgetlar ile ulaşabiliyoruz zaten, her bilginin kadranda olmasına gerek yok bence, kadrandan saat ve tarihi görsek yeterli, sola kaydırınca widgetlara bakıp görüyoruz herşeyi 🤟
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.