Şimdi Ara

Samsung Galaxy Z Flip Serisi [Ana Konu] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
20
Favori
11.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aslında honor magic 2 daha iyi görünüyor kağıt üstünde ama çok şikayetler var donma vs gibi ve biliyorsunuz hb.da kötü yorumlar ya gösterilmez ya da en sonlarda gösterilir. Z flip 5 ise kapak ekranı bir süre sonra çekiciliğini kaybeden bir oyuncak bana göre. Yani büyük ekran varken niye uğraşayım küçük ekranla. Ben artık elime alır almaz kapağı kaldırdığımı farkettim. Keşke bekleyip hm2 alsaydım dedim ama onun da sorunları varmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barsoy kullanıcısına yanıt

Tesekkurler cevap icin. Honor fiyati oldukca yuksek bu modele gore maalesef. Bana cok telefon cok sevimli geldi gayer hoş. Ozellikle reddit forumlarinda cok fazla ekran sikayeti var tabi kisilerin kullanimiyla alakali da olabilir o beni tedirgin etti sadece

• Merhaba, Z Flip 5 modeli alarak aranıza katıldım. Kamera ayarları ile ilgili tavsiyeniz var mı? Bir de instagramda hikaye görüntülemeleri tam ekran çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ragnarok1907 -- 19 Nisan 2024; 9:51:53 >
  • tidus kullanıcısına yanıt

Sarı olan özel renk. Normalde diğer renklerden daha pahalıya satılıyordu. Teknik açıdan bir farkı yok.

• flip 5 ekran açık kalma suresi ne kadar yaklaşık ?

• aslimdayok kullanıcısına yanıt

Ortalama 4.5 saat diyebiliriz

• Karapuma_ kullanıcısına yanıt

Servise basvurdunuz mu

• Arkadaşlar samsungun kampanyasiyla s23 uzerine 13bin tl odeyerek 512 lik flip 5 aldim deneme surecindeyim.ek olarak 10bin tl de hediye ceki verdiler.yani 3-4bin tlye geldi cihaz. 4 gündür kullanıyorum. Çok değişik bi cihaz çok arada kaldım. Siz memnun musunuz?kamera biraz geride s23e gore ve pili bi tik geride şimdilik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Esperens88 E kullanıcısına yanıt

Yukarıda da yazdığım gibi kapak ekranı sadece ilk başlarda değişik geliyor sonra gene eski düzen kapağı açarak tam ekran kullanmak istiyorum. S23üm olsa verip zflip 5 alır mıyım? Sanmıyorum

• barsoy kullanıcısına yanıt
    Neyse zaten s25 cikinca degisim kampanyasina sokcam flip 5i.bana cok karlı bir fiyata geldigi için denemek istedim acikcasi.simdilik memnunum

• Esperens88 E kullanıcısına yanıt

Hocam dediğiniz fiyata nasıl alabildiniz. Bende s23 256 dan geçtim üzerine 14 bin ödedim. 256 gb olan model için.

Ayrıca s23'e oranla eksiklik olarak hemfikiriz kamera ve pil konusunda.

• Kaç aylık kullanımda gerçekleşti bu durum?

• sstarr S kullanıcısına yanıt
    Ogretmen indirimiyle.39bin tl ye flip 5 i verdiler.s23 ü 26 ya saydilar ek olarak 10bin tl hediye ceki verildi

• Merhaba, 1.5 aylık granit rengi 512gb hafızalı ürünümü satıyorum. Kutu içeriği ve her şeyi tamdır. Cihaz üzerinde nokta çizik yoktur. Forumda yeni olduğum için İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli içi elden teslim edebilirim.
    Fiyat: 33000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ragnarok1907 -- 20 Mayıs 2024; 20:3:40 >
  • ultrAslan-BH U kullanıcısına yanıt

Merhaba pil performansım son bir aydır çok düştü 3.5 saat ekran süresi alıyorum.

Cihazı bu gidişle değiştirmeyi düşünüyorum bu sebeple daha servise vermedim.

Ayrıca servis cam filmi için cihazı aynı gün geri teslim ediyor mu ona da bakacağım.

Samsung Galaxy Z Flip Serisi [Ana Konu]

Teşekkür ederim. Haklısınız pil konusunun bu kadarda hüsran olacağını düşünmemiştim.

hocam selamlar, cihazi garantisiz faturasiz ekran filmi degisimi yaptirabiliyor muyuz? Yurtdisindan almistim cihazi ekran filmim de tertemiz aslinda ama eger boyle bir imkanim yoksa diye hazirda elimde bulunsun diye satin almayi dusunuyorum

• BarkingFrog kullanıcısına yanıt
    Hocam servis garantili cihazlara işlem yapıyor, ekran koruyucunun kalkmış yıpranmış olması gerekiyor. Cihazı servise teslim edip 1 saat sonra alıyoruz.

Yani servis bana yedek versin ben sonra kullanayım diyerek alamıyoruz.

Uluslararası garanti varsa onu bilemem tabiki.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.