Şimdi Ara

🟡🔴 TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ 2023/2024 ŞAMPİYONU ASLAN GALATASARAY!!! ⭐⭐⭐⭐ (9482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
194.671
Cevap
377
Favori
3.895.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
142 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94809481948294839484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uluca yine güzel analiz etmiş, kimsenin izlemek istemiceğini biliyorum ama umarım hoca falan denk gelirde izler.

• - Galatasaray'ın şikayeti sonrası Fenerbahçe'den 2'si futbolcu toplam 5 kişi ifade verecek. İfade verecek isimlerden 4'ü belli oldu.

Emre Kartal (İsmail Kartal'ın oğlu)

Hulusi Belgü (fenerbahçe yöneticisi)

Mert Hakan Yandaş

Bright Osayi-Samuel

• konya maçı saha içi değerlendiriliyor seçilecek hakem ona yapılacak baskı atanacak var hakemi

yabancı var geldi ne oldu 2 maç sonra ne farkı kaldı bizimkilerden

fb maçında attıkları gol faul var nerede

sivas maçında 1gol 1 penaltı güme gitti var nerede

asıl yılanın başı bein deki yapılanma ne hikmetse bizim lehimize yarayan pozisyonlar maçtan 3 saat sonra ya da 1 gün sonra ortaya çıkıyor bunu konuşan yok

• Konya maçta uzatmalara 1-0 önde girer ve son dakika şişirilen topa Vinicius seken topa vurur top ayağına oturur ve 1-1 biter, santra olmadan maçı bitirir hakem :)

Ama yine ruhsuz, şuursuz boş beleş yüzde 70 topla oynayıp uyutma topu oynarlarsa bizleri de üzerler. Fener maçında hayalkırıklığı büyük oldu. Skor neyse de, oyun rahatsız etti tüm sevenleri. Kerem Aktürkoğlu bu maç ilk 11 oynayacaktır. 2 gol atarsa şaşırmam, altı pastan stadın dışına da gönderse yine şaşırmam :) Bu takımın seneye adam gibi revizyonla girmesi ve transferlerin de zamanında yapılması gerek. Bu sene rezil yaz-devre arası transfer dönemi geçirdik. İhtiyaçlar belliyken lüzumsuz oyunculara. Zor duruma ne zaman düşse kalkmasını bilir Cimbom. Koçun da ağzına sakız vermesi iyi oldu bakmayın, belki de tekrar seçilir ve bi 5 sene daha tırmalar durur :)

• DARTH_BLACK kullanıcısına yanıt

ali yerlikaya dan çakarlı polis arabaları ile çekilmiş gözaltı videosu isteriz. fener-28 operasyonu kapsamında gözaltına alınan şahıslar emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Diye servis edilsin

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt

sivas maçındaki başka onu özellikler icardi var diye vermedi. nedense dzeko dedemi gol krallığında yarışta tutmak için aşırı bir çabaları var. yoksa hakemler adil olsa şu an icardi 8 10 gol öndeydi en az.

ifade verseler nolacak yaptıkları yanlarına kar kalıyor

• Evren7 kullanıcısına yanıt
    Selahattin Bakinin yedigi tokat icinde Kamu davasi acilsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dursun başkan, Erden Timur, ali koch filan bunlarda hitabet, konuşma yeteneği sıfır.

Ne tonlama, ne düzgün cümle kurma, ne de etkileme yetenekleri var.

İşte her şey parayla bir yerlere gelmekle bitmiyor.

içişleri bakanlığından plaket ile uğurlanırlar artık. tabi sözde son kale bunlar.

• &#128993;&#128308; TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ 2023/2024 ŞAMPİYONU ASLAN GALATASARAY!!! ⭐⭐⭐⭐
    &#128993;&#128308; TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ 2023/2024 ŞAMPİYONU ASLAN GALATASARAY!!! ⭐⭐⭐⭐x (formerly twitter)
    KRAL SAMİ YEN 👑 (@KralSamiYen) on X
    https://x.com/KralSamiYen/status/1792881577149493710
  • annesinden aldığı harçlıkla borsa simsarlığı yapıyor işte hayırlı evlat victoribuffet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağalar,
    Geçen hafta fb maçını rüyamda bizi 5-0 yenmişti
    Dk 70ti herkes şok içindeydi.
    Skor harici dakikası herkesin şok oluşu falan aynıydı.

Şimdi maalesef şöyle bişey oldu yine gördüm,
    Konya 2-0 öndeydi 2-1 oldu gördüm
    Sonra 2-2 oldu olmadı anlayamadım,
    Ama ilginç bir şekilde
    İstanbulspor'da fb karşısında öndeydi.
    Maç bitiminde şampiyon Galatasaray yazıyordu.
    Kimse tam sevinemiyordu böyle şampiyon olduk diye.
    Ama kaos içinde acayip bı ortamdı,
    Rezillik diz boyuydu yine bu haftanın devamı gibi..
    Allah sonumuzu hayr eylesin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt

sorarlarsa bu hükümet bunları şampiyon yapmıyor ama. yersen.

her pisliklerinde, her olaylarında koruyup kolluyorlar başlarına hiç bir iş gelmiyor ama hükümet bunlara düşman &#128993;&#128308; TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ 2023/2024 ŞAMPİYONU ASLAN GALATASARAY!!! ⭐⭐⭐⭐ 

• Ya ne borsasi en fazla halk arzulara girmiştir. Cikolata parasini kazaninca cikar

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt

o zamanda çok eleştirdim bu sene de çok eleştirdim. yönetim bu kadar pasif korkak ve iki cümleyi bir araya getirmekten aciz bir ekip olduğu sürece Konya maçına eski hakem ali aydını bile atayabilirler.

Sivas maçında olduğu gibi hakem penaltını da vermese golünü de iptal etse çıkıp yeneceksin. tek maç tek final bahanelere sığınacak zaman kalmadı.

yönetim ise son stat rezaletinden sonra gözümüzde meşruiyetini kaybetti zaten.

son olarak bu kadar rehavet ve şımarıklık yeter,

baba gündüz ün dediği gibi ;

Galatasaray bir his takımıdır. Renklerine aşık, birbirlerini seven futbolcuların takımıdır. Galatasaray feragat ve fedakârlıkla çalışacak, futbolcuların takımıdır. Galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendisini düşünenleri sevmez. Galatasaray bir halatı birlikte çekip hep birlikte üzülüp hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır.

• gsserhat kullanıcısına yanıt
    Mevcut hükümetten önce 25 yılda 5 şampiyonluk almışlar, geldikten sonra da aynı sürede 5 şampiyonlukları var. Gören de öncesinde hep şampiyon oluyorlar sanır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Rasim Ozan ayıp etmiş Zahahhahaha &#128993;&#128308; TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ 2023/2024 ŞAMPİYONU ASLAN GALATASARAY!!! ⭐⭐⭐⭐

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt

Galatasaray Spor Kulübü Genel Sekreteri Eray Yazgan, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki hakkında "hakaret" ve "tehdit" suçlarından dava açılması talep edildi.&#128993;&#128308; TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ 2023/2024 ŞAMPİYONU ASLAN GALATASARAY!!! ⭐⭐⭐⭐ 

• Bu takım konyayı yenip şampiyon olacak. Saçma sapan senaryolara dalmayın

• 
Sayfa: önceki 94809481948294839484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.