Şimdi Ara

PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda (375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erkutk84 , stickers Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
7.763
Cevap
626
Favori
625.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Niklaus1864

Arkadaşlar merhaba, rb6 Extraction almak istedim. Fakat Plus Deluxe ile daha önce eklendiğini için satın alınamıyor hatası alıyorum. Çözümü var mı sizce ? Destek’e mesaj attım bakalım dönecekler inşallah:)
    PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda
    PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda

Eğer yine de alamazsan, indirim bitmeden önce ikinci bir hesap açıp oraya oyunu al bence.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam, kuzenin hesaptan aldım bende :D aile olarak kullanıyorduk Allahtan oradan yırttık :D

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Yine kötü bir ay olmuş. Rdr2'yi daha önceden vermişlerdi. Bari RDR1'i verselerdi de bu ayı kurtarsaydı.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Ben önce sevinmiştim ama şunun yeni nesil güncellemesi olmadan da 4.kez oynamaya üşeniyorum. Yeni nesil güncellemesi gelir mi acaba diye düşünüyorum?
  • rdr 2 çöpünü verip gta 5 çıkartıyorlar bu ay

https://www.youtube.com/watch?feature=shared&v=a6tIZhLahpg onu da vercekler hocam :)
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt

Bu bir resmi hesap filan mı yoksa sızıntı yapan bir kanal mı?

• 18 Haziran da ps plus tan kalkacak oyunlar.Doğruluğunu teyit edemedim
  • yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    Hoop hemşerim

RDR2 çöpse dünyanın bütün oyunları çöptür,hatta dünya da çöptür :))
  • TakTAkk kullanıcısına yanıt
    bazı arkadaşlar buraya kafası güzel giriyor sanırım
  • ksfno1 kullanıcısına yanıt
    Mümkündür

Ben de RDR2'nin balon olduğunu düşünenlerdenim. Bu kadar abartılan bir oyun görmedim. Teknik anlamda iyi olması onu iyi yapmıyor.

Neden böyle düşünüyorsunuz o önemli
    Bir oyunu iyi yapan nedir oynanış, grafik, gerçekçilik,dış dünya ile etkileşim,karakter ile bütünleşmek ...

Bu oyunda eksik nedir,bu seviyeye çıkan oyun yok,bence biraz emeğe saygı

Grafik, gerçekçilik, etkileşim, fizik, sinematik ok. Bunlara lafım yok zaten teknik üstünlüğü ortada lakin oyun ağır ve hantal. İlk 2 saat zate yürüme simülasyonu. Oyunu 5 sene önce bu şişirmeler sebebiyle satın alıp hem single play oynayıp bitirip hem de online'da arkadaşımın ısrarı üzerine 2 hafta oynamıştım. Benim için tamamen vakit kaybı bir oyundu oynanıştan kastın nedir bilmem ama oyun olarak gram haz almadım. Son derece vasat buldum. Bunları da sürü psikolojisi halinde birbirini gazlayanların olduğu konularda hiç çekinmeden yazdım. Ben sadece bir oyunun bu kadar çok gazlanıp şişirilmesine karşıyım yoksa keşke ben de beğenenlerden biri olabilseydim. Bunun emeğe saygısızlıkla bir ilgisi yok tamamen duygu ve düşüncelerimi yazıyorum. Arkadaş belki çöp diyerek abartmış olabilir ama bu oyunun mükemmel olduğu konusunda abartan milyonlar olduğunu düşünürsek İki tarafı da objektif olmaktan yoksun olarak görüyorum.

Bir oyunun yapan şeyler arasında "gerçekçilik" kısmı çok küçük bir yer kaplıyor emin olabilirsiniz.

Edit: RDR1 için daha iyi bir oyun diyorlardı. O yüzden onu biraz merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 23 Mayıs 2024; 19:23:48 >

Balon mu! Arkadaş ortamında falan sakın söylemeyin hocam böyle şeyler. Hadi oyun ortalama oyun falan olurda şu yanları falan kötü dersin. Oyun çıktığı yilda dünyanın en iyi oyunu seçilmiş. Afedersiniz ama kim sallar sizin balon eleştirinizi. Toplumsal olarak sevilen bir ürünü ben sevmiyorum ozaman kötü kafasından çıkmanız lazım.

Sizin mantiginizi anlıyorum olayı şöyle açıklamak istiyorum;

Kimse Premiyer ligde M.Ctiy şampiyon olduğu zaman Ctiy kötü takım diyemez. Ctiy sevmeyen biri ben bu takımın oyunundan hoşlanmıyorum o nedenle izlemiyorum diyebilir. Sizin olayiniz RDR 2 sevmemeniz ....

Hocam siz Emmy Oscar ve Nobel alan kişileride begenmiyorsunuzdur.

Ayrıca sürü psikolojisi ne siz kapılmış olabilirminiz? Rdr2 , Last of us 2 ve Elden Ringi kötüleyen bir kitleye mensup olma ihtimaliniz var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyungazi -- 23 Mayıs 2024; 19:37:7 >
    "Oyun ağır ve hantal " değil bence neden derseniz çünkü kovboy oyunu ve bunu bilerek oyuna bu şekilde yansıtmışlar,tam da olması gerektiği gibi
    Sizin oyun tarzınıza uygun değil demek ki ama yok sürü psikolojisi yok bilmem ne gibi laflar hoş değil
    Bi kalite,bi farklılık var ki bu kadar övülüyor
  • Hocam kovboy oyunundan ziyade simülasyona kaydırmaya çalışmışlar oyunu ve bu da oyunu daha ağır hale gelmiş. 19 sene önce oynadığım Gun oyunundan daha fazla zevk aldım. RDR2 oyundan çok bir sinema deneyimi ve simülasyon deneyimi gibi. Ama bu sinematik işlerinin son zamanlarda suyu çıktı. Oyundaki en zevkli (?) sayılabilecek şey silahlı çatışmalar ki bu konuda da RDR2'nin zayıf olduğunu bunlarda çok daha fazla haz aldığım oyunlar olduğunu hatırlıyorum.

Forumda ve ortamlarda sürü psikolojisi ile hareket eden insanları kastediyorum. Bu sadece RDR2 severler için geçerli değil. Popüler her şeyi anlamsızca yere göğe çıkaran kitleler için geçerli. Ben zamanında GOW 3 için de eleştirimi yapmıştım linç etmeye çalışanlara cevap vermiştim. TLOU için de eleştirimi yapmıştım.

Hocam RDR2 çöpse diğer oyunlar çöp demek de hoş laf değil. Oyun dünyası RDR2'den ibaret değil.

@oyungazi Lafımı esirgemem ve söylemişliğim çoktur. Bizzat RDR2 ağır fanı olan arkadaşım var.   Kim Dünyanın en iyi oyunun seçmiş bunu? GOTY'yi mi kastediyorsunuz? Onu GOW (2018) aldı diye biliyorum. Kaldı bu sıfatların da (Dünyanın en iyi oyunu, Dünyanın en iyi filmi, Dünyanın en iyi müziği, dizisi vs) birçok yönden göreceli olduğunu düşünüyorum.

GTA bence RDR'den çok daha kaliteli, çok daha ayakları yere basan bir oyundur. Bak GTA oyundur işte RDR'nin yanında. İkisinin de çatı şirketi aynı, aynı motoru kullanıyorlar. Ama biri oyun işte. GTA gibi bir markaya bile Dünyanın en iyi oyunu diyemem şahsen ki millet bunun RDR için diyor.

Bu arada konu ps plus konusu olduğu için bu mevzuları burada tartışmak istemiyorum, konu kirlenmesin diye. Söyleyeceklerim bu kadar. Cevap yazılırsa belki yazarım belki yazmam. İyi forumlar.

İyi de bu, senin söylediklerinin doğru olduğu anlamına da gelmiyor. Senin RDR 2 ile ilgili yazdığın yorumun hiçbir yerine katılmıyorum. Tespitlerin de yanlış bence. Sen de kendi söylediklerini kesin doğruymuş gibi genelliyorsun.

• PlayStation Game Size hesabı kalkacak oyunları paylaşmış. Liste doğru sanırım.

-----

June 18th

12 Games

- Baja: Edge of Control HD

- Brothers: a Tale of two Sons

- DC League of Super-Pets

- Dodgeball Academia

- Grand Theft Auto V

- Indivisible

- Monster Jam Steel Titans

- MotoGP™23

- SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated

- The Talos Principle: Deluxe Edition

- The Wild at Heart

- Unturned

x (formerly twitter)
    PlayStation Game Size (@PlaystationSize) on X
    https://x.com/PlaystationSize/status/1793579250001277140

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 24 Mayıs 2024; 12:50:41 >
  • 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.