Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU] (1834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: balcih , draqpit42 , draqpit42 , cem_23 , DorSey Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
37.893
Cevap
730
Favori
2.231.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 18321833183418351836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayarlardan genel yönetim otomatik doldurma kısmına gelin Samsung Pass ile doldur yazısına dokunun Google'ı seçin istediğiniz gibi olacak. Bu menü biraz gizli kalmış fark edilmiyor.

SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU]
  • S23 Video Sabitleme açıkken kayıtta bir saniyelik takılmalar yaşıyorum ilgili konuyu yaşayan var mı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PieCeSs -- 16 Mayıs 2024; 11:15:26 >
  • PieCeSs kullanıcısına yanıt
    4k 60hz kaydediyorum. 0.6x olursa sorun yok. Fakat 1x te bazen videonun başında oluyor. Ben cok sorun etmedim belki en başta bir ayarlama falan mı yapıyor acaba?
  • SuperMert kullanıcısına yanıt

Samsungun EIS de cortmuş maalesef, en sonunda beni de elmacı yapacaklar tek istediğim dümdüz takılmadan video çekmek bu kadar zor olmamalı yahu

SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU]reddit
    From the GalaxyS23 community on Reddit: S23 SM-S911B frames drop with Video Stabilization ON
    https://www.reddit.com/r/GalaxyS23/comments/15jrkof/s23_sms911b_frames_drop_with_video_stabilization

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PieCeSs -- 16 Mayıs 2024; 12:55:35 >
    Merhaba, video kaydı başında bende de oluyordu ancak şimdi 3 lensle çekim yaptım olmadı. Kafasına göre mi ışık koşullarına göre mi bilmiyorum ancak bu sıkıntı var. Kamera konusunda kesinlikle Apple cihazlarla yarışabilecek konumda görmüyorum. IOS bu kadar katı olmasa ve özellikten kısılmasa baz model iPhone benim ilk tercihim olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biostrike -- 16 Mayıs 2024; 13:49:38 >
  • aydogan kullanıcısına yanıt

Vallahi oldu çok teşekkür ederim. işte forum budur az öz kesin çözüm🙂

Kamerası iyi bir cihaz arıyorsanız, google pixel modelleri çok önde..
  • SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU]

Mayıs güncellemesi geldi
  • _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt

merhaba, versiyon düşürmeyi düşünen arkadaşlar bu güncellemeyi yapmasın. güvenlik ilkesi güncelleniyor ve eskiye dönüş olmuyormuş. resimde ilk madde de yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uguraci -- 17 Mayıs 2024; 8:54:24 >
  • kardeşim daha güncelleme yayınlanalı bir gün bile olmadı, ne zaman analiz ettin de hüküm veriyorsun :) herkes her konuda yorum yapacak diye bir kaide yok. forumun kalitesi gittikçe azalıyor maalesef.
  • ramo34 kullanıcısına yanıt
    Analiz etmeye zaten gerek yok kocaman yıldızla samsung belli etmiş zaten azıcık kafanı çalıştırsan ne demek istediğimi zaten anlardın forumun kalitesini de senin gibi düşünen yüzeysel bakan insanlar düşürüyor maalesef detaylı düşün ne demek istediğimi anlarsın güncelleme notlarına bakarak da görürsün sammobilede mevcut iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E0A9F705D -- 17 Mayıs 2024; 13:49:38 >
  • ramo34 kullanıcısına yanıt

Güncelleme notlarında paylaşılmış geri dönüş yapamazsınız diyor.Ama elbet bir yolu vardır.

• Zaten güvenlik güncellemesi ne fark istiyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 18321833183418351836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.