Şimdi Ara

Gece kampı başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ever dostlar gece kampı yapıyorum kafam ... gibi ama neyse yine de olsun. Kimya çalışacağım ve 3 e kadar çalışmayı düşünüyorum katılmak isteyenler buyursun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• katılıcam ama öncelikle polimat ss02 tyt01 cevap anahtarını bulmam gerek

• mrvolcann kullanıcısına yanıt
    Tamam

• allah kahretsin 2ktiğim denemesinin cevapları yok

• muhafazakar sag kesimden bir insan olarak profil fotografinin beni rahasiz ettigini ve bu yuzden kaldirman gerektigini kibar bir dille belirtiyorum guzel kardesim, beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mola time

Senin denemeyi ben ilk defa duyuyorum valla

• son 1 saat daha çalışıp yatıcam

• ne diyon knk ismail hakkı karadayı başarılı bir insan sen istiyosun diye kaldırmam.ayrıca militarist falanda değilim hatta 6 okun 2 si bile bana ters ama bu ülkede her insanın önderi olması gerek bu adam

• ben de ilk defa duydum hocamdan deneme istemiştim o gün okulda boştu dersler bunu verdi neyse ss attım hoca yarın cevap anahtarını atar bende ayt mat 30 seru bakabildim konudan bir mert hocadan ve bir ilyas hocadan dinlememe rağmen 2.derece denklemler testinde zorlandım bs 10 sorudan 2-3 soru kaçıyor konuyu anlamadımmı sayılır.evde 2 ayt daha var 345,orijinal hepsi bu yılın aynı anda trigoya kadar bitirmem gerek bakalım

• dur tahmin edeyim

ters olanlar devletcilik ve halkcilik

• devletçili ve milliyetçilik bro

milliyetcilige bakis acin ne ve neden

• Herkese kolay gelsin ben artık kaçıyorum hadi eyw

• yarın cevaplarım da milliyetçilik ırkçılık değildir.yerini,yurdunu,halkını,aileni,kız bacını sevmektir vs düşüncesindeysen masallar alemindeysen hiç tartışmayalım bence.en son geçen hafta tarih hocamla tartıştım daha etnik köken ve ırkın ayrımını yapamayn biriydi diyorum insanların ırkı yok homo sapiens tek başarılı insan o hala diyor japonlar kısa zencilerin burun delikleri büyük vs vs

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.