Şimdi Ara

Finish.com.tr'de 150TL'ye 50 TL, 100 TL'ye 30 TL net indirim! ⏳ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Getir'de bazı hesaplarda 50/25 ev bakım indirimi var. Az sayılı ürün almak isteyenler için iyi fiyatlara gelebiliyor.

Finish.com.tr'de 150TL'ye 50 TL, 100 TL'ye 30 TL net indirim! ⏳
  • mmucit M kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler. makine 10 senelik. klavuz atma huyum yoktur :) evde bulursam incelerim akşama

• quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

O dediğiniz marka modele göre değişir ama üst sınıf bir ürün değilse almaya devam eder diye düşünüyorum. İsterseniz kullanma klavuzuna bakın, belki yazmışlardır.

Parlatıcı zararlı olabilir ama tuzun zararlı olduğunu düşünmüyorum.

Ayrıca elde dahi yıkasak o bulaşık tam akıtılamıyor maalesef.

Kesinlikle elde yıkama temizlik sağlayamıyor, istediğiniz kadar sıcak su kullanıp süngerle kuvvet uygulayın suyun yüzeydeki fiziksel etkisi bambaşka, active water diye bir adı vardı sanırım Bosch ürünlerinde...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 155 tane finish max kırmızı paket 106 tlye geldi. Tane başı 68 kuruş, teşekkür ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlar o kadar da düşük değil. Bir kaç gün önce Hepsiburada dan aldığım sepetin aynısını yaptım 50 TL fazla tuttu. (İkisinde de 150/50 indirim uygulanmış şekilde)
    Kullanmayan varsa diye söylüyorum temizleyiciyi muhakkak alın, makineye koyup en yüksek derecede çalıştırdım, makine pırıl pırıl oldu. Finish classic le yıkanan bulaşıklarda artık iz, leke falan kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oktaymese O kullanıcısına yanıt
    Sizin aldığınız burada 155 tanesi 106 liraya geliyor, yani 80 tanesi 55 lira falan oluyor. %18 zamlı satıyor bim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Sizin aldığınız burada 155 tanesi 106 liraya geliyor, yani 80 tanesi 55 lira falan oluyor. %18 zamlı satıyor bim

yalnış yazmışım 65 değil 50 tl olacaktı. sizinki tanesi 0.68 krş, bimde satılan tanesi 0.62 krş a geliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • storm kullanıcısına yanıt

Benim hanım fairy - fairy plus - quantum - quantum max - quantum infinity shine

hiçbir fark olmadığını söyledi bizim makine için.

• 150 ye 50 yok gözüküyor.

• caglarkr C kullanıcısına yanıt
    O 1 ay önceki kampanyaydı. Şuan 150-30 var, çok avantajlı durmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.