Şimdi Ara

Finish.com.tr'de 150TL'ye 50 TL, 100 TL'ye 30 TL net indirim! ⏳

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teşekkürler, faydalandım. 107 adet (85+22) finish quantum max 102 tlye geldi.
  • Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: oslun

Teşekkürler, faydalandım. 107 adet (85+22) finish quantum max 102 tlye geldi.

Merhaba,

Fiyatlar piyasa fiyatlarına yakındı. İndirimle çok iyi fiyata geliyordu.

Geçen hafta ilk üyeliğe 15 ₺ indirimle almıştım.

Akşama kadar 1 paket daha almayı düşünüyorum kalırsa

• Hangisini almak daha karli?
  • Quantum ile Quantum Max arasında o kadar kalite farkı var mı? Epeydir Fairy kullanıyoruz.

• storm kullanıcısına yanıt

Bence yok, makinede tablet erime sorunu yoksa max a gerek yok

• Üye olmak için kişisel bilgileri yurtiçi ve yurtdısı ortaklarla paylaşma izni istiyor.

Aklıma yatmadı.

• evde yeteri stok var sonra bayatlar falan ben yokum Finish.com.tr'de 150TL'ye 50 TL, 100 TL'ye 30 TL net indirim! ⏳ 

• bültene üye olunca gelecek olan 15 tl ile birleşiyor mu acaba ?

• Arkadaşlar bir de cahil mi kaldım bilemedim Finish.com.tr'de 150TL'ye 50 TL, 100 TL'ye 30 TL net indirim! ⏳ böyle bir set neden var? tablet deterjan ile, parlatıcı ve tuz beraber kullanılıyor mu? ben normal deterjan ile kullanılıyor diye biliyordum. tablet tuşuna bastığımızda, pırtlatıcı ve tuz haznelerinden alıyor mu bu ürünleri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raziel82 -- 8 Temmuz 2021; 14:11:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

Arkadaşlar bir de cahil mi kaldım bilemedim Finish.com.tr'de 150TL'ye 50 TL, 100 TL'ye 30 TL net indirim! ⏳ böyle bir set neden var? tablet deterjan ile, parlatıcı ve tuz beraber kullanılıyor mu? ben normal deterjan ile kullanılıyor diye biliyordum. tablet tuşuna bastığımızda, pırtlatıcı ve tuz haznelerinden alıyor mu bu ürünleri?

Merhaba, en soldaki bulaşık tableti. Tablet hazinesine koyuyorsunuz

2. Sıradaki temizleyici. Makinaya ters şekilde koyup, boş çalıştırarak temizliyorsunuz.

3. Sıradaki parlatıcı. Parlatıcı hanesine koyuyorsunuz.

4. Sıradaki tuz. Aşağıdaki tuz haznesine koyuyorsunuz.  

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt

Yok sormak istediğim, tabletler hepsi bir arada değil mi? Sadece tablet tek başına yeterli değil mi? Yani tablet tuz ve parlatıcı ile beraber kullanılıyor mu. Böyle bir paket yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raziel82 -- 8 Temmuz 2021; 18:15:51 >
  • raziel82 kullanıcısına yanıt

Suyun sertliğine göre yetmiyor, ya iki tablet atacaksınız(gereksiz masraf) ya da tuz ve parlatıcıya devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

bültene üye olunca gelecek olan 15 tl ile birleşiyor mu acaba ?

Birleşmiyor, birleşse efsane olurdu

• bimde finish 80 li olanı 50 tl civarı bunun neresi avantaj anlamadım. yok ultra yok maksi hepsi aldatmaca, aldım tertemiz yıkıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oktaymese -- 10 Temmuz 2021; 19:0:25 >
  • mmucit M kullanıcısına yanıt

anladım teşekkürler. sanırım bizim zaman zaman kullanmamız gerekiyor. leke olabiliyor arada. peki tablet deterjan tuşuna basınca, o haznelerden alım yapıyor mu peki? yani normal de yanan tuz yok uyarısı tablet tuşuna basınca sönüyor ya ondan soruyorum

• EPICA kullanıcısına yanıt

teşekkürler. evet çok iyi olurmuş birleşse

• Kokusuz parfümsüz %0 ürünü de olsa keşke. Diğerleri aşırı ağır parfüm kokuyor.
  • raziel82 kullanıcısına yanıt

O dediğiniz marka modele göre değişir ama üst sınıf bir ürün değilse almaya devam eder diye düşünüyorum. İsterseniz kullanma klavuzuna bakın, belki yazmışlardır.

Parlatıcı zararlı olabilir ama tuzun zararlı olduğunu düşünmüyorum.

Ayrıca elde dahi yıkasak o bulaşık tam akıtılamıyor maalesef.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.