Şimdi Ara

The Day Before Yeni Oynanış Videosu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: pastadanadam

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Divisionu andırıyor çok güzel olmuş diyorsunuz ama Türkler erzurumu yapınca the long dark çakması olmuş diyorsunuz vallahi sizden iflah olmaz.</blockquote>

Aynı şekilde mi çakmışlar sence ya? Aynı şey mi yani? Siz neden böylesiniz ya? :(

Tamam avrupa yapımlarının çakmacılıgına devam edebilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: pastadanadam

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Divisionu andırıyor çok güzel olmuş diyorsunuz ama Türkler erzurumu yapınca the long dark çakması olmuş diyorsunuz vallahi sizden iflah olmaz.</blockquote>

Aynı şekilde mi çakmışlar sence ya? Aynı şey mi yani? Siz neden böylesiniz ya? :(</blockquote>

Tamam avrupa yapımlarının çakmacılıgına devam edebilirsiniz.

Sen erzurum'un yapımcısısın galiba. Ancak o bu kadar kör bir şekilde savunabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

güzel hikayeli bir single player olmalıydı.. çöp bence.

Kesinlikle. Ben hala bu online, mmo bilmemne, battle royale furyası geçecek diye bekliyorum. İllaki geçecek ve eskilere döneceğiz.

• Babblebabble kullanıcısına yanıt

hocam ne olacak bilmiyorum çoğu firma online oyun yapmaya agırlık verdi single playeri öldürmezseler iyidir  

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.