Şimdi Ara

TCL Qled ve Led Televizyonu İnceleme Paylaşım Ana konu (527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.796
Cevap
345
Favori
697.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50C755 aldim dun sabah 7 de 12 de mediamarkt tan teslim aldim bu sabah 10 da servis kurulumu yapti. Toshiba 46sv685 almistim Albani yorumlarini okuyarak 12 yil falan oldu hala kullaniyoruz. 46sv yle film izlerken renkler harika umarim TCL de ayni keyfi verir.

• people1 P kullanıcısına yanıt
    Albani hoca yaşıyor mu ya? göremiyorum yada kullanıcı adı değiştirdi herhalde.

Onun efsane Tv tavsiyesidir Tos SV 685 755 nasıl peki şuan ilk izlenim?

Hayırlı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 23 Mayıs 2024; 15:57:50 >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

Artık emekli olmuştur keyfine bakıyordur  

Çok yırtınırdı burada teknik bilgiler ile, çokta plazma aldırmıştır insanlara.

Tam hatırlamıyorum ama Pioneer teknik bölümünde mühendislik yapıyordu.

Plazma sayfası kapanınca haliyle en iyi SV 685 görmüş ve tavsiye etmişti herkese.

Bende Es8000 beğenmiştim o zamanlar. Zamanın iyi Tv'leriydi.

Nick isminizden sanki Dj olduğunuz çağrıştırdı bana. 

Eğer Dj işiyle ilgileniyorsanız kendinize ait Dj setuplarınız varsa (büyük ihtimalle Pioneer serileridir) bakım/onarım ile ilgili teknik destek hizmeti veriyorum yardımcı olurum aklınızda olsun  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pocemonmutlu -- 23 Mayıs 2024; 16:59:10 >

• albanez nickiyle aynı tempoda tavsiyeforumu sitesinde devam ediyor... philipsçi olmuş plazmadan sonra...

sv685 modelinde kronik panel sorunu mevcuttu diye hatırlıyorum. çoğu kullanıcıda 1-2 sene içinde dikey çizgiler ortaya çıkmıştı. sizde baya iyi dayanmış.

• Fkuyzu F kullanıcısına yanıt

Bende digiturk modül kullanıyorum, bazen şifreli kanal yazısı gelip kanal açmıyor ama başka kanala geçip tekrar geri döndüğümde açılıyor, birde tv'yi kapatırken çok geç kapanıyor, onun haricinde kapanıp açılma vs. gibi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

• hibo H kullanıcısına yanıt

Philipsmi?  

• Tesekkurler hayirli olsun dilekleri icin. sv685 i hic sorunsuz yillardir keyifle kullaniyorum bundan sonra da mutfakta kullanmaya devam edecegim. TCL 755 e gelirsek oglum 4K biseyler acti youtube cok sasirdim. Bu kadar farkedecegini tahmin etmezdim. Cok begendim. eski tv 46 inch ti ama kasa buyuktu TCL 50 inch olmasina ragmen eskisinden kucuk gorunuyor daha kucuk tv almisiz hissi oldu. 65 e butce yetse iyi olurmus

Aslında almışken en az 65 inch olmalı. İnsanın gözüne başta devasa gibi görünse de sonradan keşke 75 inch mi alsaydık acaba diyen çok oluyor. Umarım bunu da uzun süre sorunsuz kullanırsınız.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recursion -- 23 Mayıs 2024; 19:28:53 >

Bendeki 46sv'yi 8 sene kullandıktan sonra kuzene sattım 6 senedirde o salonunda kullanmaya devam ediyor...

• pocemonmutlu kullanıcısına yanıt
    Evet çok çok emekleri vardır. Her tv konusunda muhakkak yorumları tavsiye ve yönlendirmeleri vardı.

Nick eski, o sebeple bu şekilde. 25 seneden fazla oldu, askerden önce 97-2000 arası yapmıştık birşeyler. Alman denon set kullanıyordum. O zaman pioner yoktu sanırım yada denon daha iyiydi. Askerden sonra sadece uzaktan ilgim kaldı ve bu hatıra nick
  • hibo H kullanıcısına yanıt
    Philips mi?

Çok ilginç gerçekten.
    Bahsettiğiniz Albani niklimiydi?
  • se_runtome kullanıcısına yanıt

Aynen Albani

Sayesinde Toshiba almıştım şuan hala kullanıyorum. Cumartesi kısmetse c745 gelecek. Toshiba'dan aldığım görüntüyü alabilecekmiyim diye merak edip duruyorum. Bakacez artık😀

Çok yıl geçti aradan.

4k ve nit değerleri arttı.

O zamanın Tv performansı ile Şimdiki arasında gözle görülür fark göreceksiniz. 1000 nit 745 böyleyse 2000 nit 845 nasıldır kimbilir diye düşünürsünüz  

İlk deneyimi 4k bir içerik ile başlayın sonra karasal vs. kurcalarsınız  

Hele bi gelsin 4k deneriz. Tv+ kullanıyorum en çok onu merak ediyorum.

Tv+ içerikleri 4kmı? ben hiç kullanmadım Tv+

4k yok. Bende uydu olmadığı için normal kanalları oradan izliyorum. Gayet memnunum. İnşallah c745'den de olurum.

855 gelecek, 3600 nit... incelemesini yapmışlar, parlaklık kısılmadan normal sdr yayın seyredilemiyormuş

• 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.