Şimdi Ara

php login page yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben phpde login sayfası oluşturcamda ama index.php yi daha iyi yapmak için degistirdim olmadı yardım eder misiniz kodlar

çalıştından eminim kayıt olunca phpmyadmine kayıtlı giriş yapıyor kayıt oluyor ama index.php de sorun var

veritabanı adım:pdotest

bunlar dosyalar

php login page yardım

kodlar

kayit.php

php login page yardım

index.php

Kod

Yığını:
    <?php     session_start();     if (isset($_SESSION['user'])) {         echo "Giriş yapmışsın. (".$_SESSION['user']['kullanici_adi'].")";     }else {         echo "Giriş yapılmamış.";     } ?> <!DOCTYPE html> <html lang="en"> <head>     <meta charset="UTF-8">     <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">     <meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="ie=edge">     <title>PDO | Kayıt & Giriş</title>     <link rel="stylesheet" href="https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/font-awesome/4.7.0/css/font-awesome.min.css"> <style> * {box-sizing: border-box;} body {   margin: 0;   font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; } .topnav {   overflow: hidden;   background-color: #e9e9e9; } .topnav a {   float: left;   display: block;   color: black;   text-align: center;   padding: 14px 16px;   text-decoration: none;   font-size: 17px; } .topnav a:hover {   background-color: #ddd;   color: black; } .topnav a.active {   background-color: #2196F3;   color: white; } .topnav .login-container {   float: right; } .topnav input[type=text] {   padding: 6px;   margin-top: 8px;   font-size: 17px;   border: none;   width:120px; } .topnav .login-container button {   float: right;   padding: 6px 10px;   margin-top: 8px;   margin-right: 16px;   background-color: #555;   color: white;   font-size: 17px;   border: none;   cursor: pointer; } .topnav .login-container button:hover {   background-color: green; } @media screen and (max-width: 600px) {   .topnav .login-container {     float: none;   }   .topnav a, .topnav input[type=text], .topnav .login-container button {     float: none;     display: block;     text-align: left;     width: 100%;     margin: 0;     padding: 14px;   }   .topnav input[type=text] {     border: 1px solid #ccc;     } } </style> </head> <body>     <!-- Kayıt Formu -->     <form action="kayit.php" method="post">         <label for="">Kullanıcı Adı</label> <br>         <input type="text" name="kullanici_adi"> <br>         <label for="">Mail</label> <br>         <input type="text" name="mail"> <br>         <label for="">Şifre</label> <br>         <input type="password" name="sifre"> <br> <br>         <button>Kayıt Ol</button>     </form>     <hr>     <!-- Giriş Formu --> <div class="topnav">   <a class="active" href="#home">Home</a>   <a href="#about">About</a>   <a href="#contact">Contact</a>   <div class="login-container">     <form action="giris.php" method="post">       <input type="text" placeholder="Username" name="kullanici_adi">       <input type="password" placeholder="Password" name="sifre">       <button>Login</button>     </form>   </div> </div> </body> </html>

• Zend Framework kullansana. Bu tür işlemlerde güvenlik dahil herşeyi kolaylaştırıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu tam anlayamadım görünümde kaymamı oluyor yani kayıdınız oluyor ancak sorun olarak ne yaşıyorsunuz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.