Şimdi Ara

Amfi tavsiyesinde bulunur musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evimde kurulu halihazırda kullandığım bir sistemim var kulelerimden ve sub'umdan çok memnunum ancak amfi konusunda problem yaşıyorum.

Yani şöyle söyleyeyim eski bir model olan marantz sr5001 ve müzikte özellikle tizlerden tam randıman alamıyorum. Güncel amfilerden ortalama 4.000tl ye ne önerirsiniz?

Kulelerim; KEF FIVE TWO SERIES MODEL 11 SPEAKERS

Sub; KEF HTB2

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap gelmedi ancak ben kararımı verdim biraz tuzlu oldu ancak onkyo rz3100 almaya karar verdim

• Marantz SR 500x serisi iyi bir seri öncelikle internetten yazılım update deneyin bence
  • Merhaba açıkçası cihazın üzerinde herhangi bir giriş bulunmuyor. Nasıl guncelleyecegim? Birde onkyo rz3100 almış bulundum

• Oix kullanıcısına yanıt
    https://www.manualslib.com/manual/1154970/Marantz-Sr5001-F.html?page=13#manual
    manual da sayfa 13 14 de update yolu gösterilmiş ama anlaşılan 5001 serisi oldukça eski ve gerek internet gereksede usb imkanı yok gibi haklısınız RS232 yoluyla flash update hem çok zor hemde eskide kalmış bir yöntem bu durumda dogruyu yapmışsınız artık cihazın yenileme zamanı gelmiş yeni cihazınızı iyi günlerde kullanın selamlar
  • Çok teşekkür ederim cevaplarınız için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.