Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (131. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
31.979
Cevap
377
Favori
1.621.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler 3-4 tane çok yüksek mesajlı düzgün arkadaşlar durumu yazmış geçmiş olsun şimdiden limitimi direk kapattım çekmesin diye beklicem

• lastwarriors kullanıcısına yanıt

hemen kardeşlik dene hocam tüm forumun kaderi sana baglı

• waleur5 kullanıcısına yanıt

Kardeşlik kapatılamaz hocam ihtimal dahi vermiyorum.Kardeşlik kapatılsın kendimi xbox bölümünden 2 ay banlarım

• ss aldım :).Riske girip alamam hocam pahalı amazondan bile alsak hemen kardeşlik testi yapılmalı konsol kimlere geldiyse haber edilmeli

Hocam maşallah konsolla ilgili her konuda felaket tellalı gibisin kaç gündür.

Sanki almamak için bahane arıyorsun da birileri zorla aldırıyor gibi  

Bir netleşsin olay az sakin olun.

• Bildiğim kadarıyla konsolda 10 Kasım güncellemesi alacak şimdiden panik yapmamak lazım diye düşünüyorum..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wither kullanıcısına yanıt

çok pahalı olunca normal 1400 tl olsa ps4 slim aldıgım gibi alırdım para yok malesef olanlar alıyor rahatça :D

artı amazon ön sipariş oldugu için süre kısıtlı karar vermek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 10 Kasım 2020; 1:53:35 >
  • Kardeşlikle ilgili problem olmaz, kullanıcı yeri gelir evinde 2 konsolunda oynayacak. PS5'de kardeşliğin olacağını açıklanmışken, Xbox'da aksi bir durum olmaz. Hemen galeyana gelmeye gerek yok. Yeni Xbox alan arkadaşlar, Gamepass fiyatı artmadan 2 yahut 3 yıllık alsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 10 Kasım 2020; 1:58:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wither kullanıcısına yanıt
    Tamamda hocam koca xbox konusu adama bilgi veremiyorsunuz. Biride çıkıp kardeşlik devam ediyor hocam demedi.

• KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt
    Bilgi veremediğimizi nerden çıkardınız , dün akşam P1 ve P2'yi denedik çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışıyorsa arkadaşta cevabını aldı o zaman .

Öyle tabi artık küçük bir servet konsol işi.Ama ben böyle bir kısıtlamaya gideceklerine ihtimal vermiyorum , çok zor bunu kabul ettirmeleri , aynı evde kullananlar var çok tepki gelir.

Microsoft'un son zamanlardaki tutumu ile de ters bir strateji olur bu , bakalım netleşir yarına.

• KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt

bende onu sölüyorum ve sorun yaşayanlar referanslı üyeler bugün denemişler galiba ona göre gamepass alıcaz korkuyoruz...

• Bu konsol üstünün yaşadığı sorunu biz 1 ay önce yaşadık Mafia da. Ama sonra sorunun bizden kaynaklandığını farkettik. Umarım aynı şekildedir yoksa bütün planlar alt üst olur

• Hangi sorun?

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Hangi sorun?

Kardeşliğin kalktığını söylüyorlar ya, ss atmış bir arkadaş. O sorun. Önceden hesaba 1 kişi giriş yapabiliyordu, şimdi 1'den fazla kişi aynı anda giriş yapabiliyor hesaba. Ama oyun oynamaya çalıştığınız da hata veriyor. Bakalım biz deniycez bu gece yada bizden önce deneyen arkadaş çıkar.

• Şimdi okudum bende, aynı hesaptan giriş yapıyorlarmış gibi geldi bana. Bu olay bizden başka hiçbir yerde konuşulmuyor. Reddit Vs.

Çok enteresan gerçekten.

• bozcan kullanıcısına yanıt
    Will Xbox Series X have game sharing?

Gamesharing is a neat and nifty way for you and a friend to share your Xbox Live Gold subscription, as well as your entire digital game library. And the method is returning with the Xbox Series X and S. Gamesharing comes with its own risks and rewards, though. Gamesharing can only be done between two people at most

• Kaynak :)

• Kardeşlikde sorun yok. Xbox Instagram dan sordum. Aynen devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.