Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (1140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jisguy53 , serkanover Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
23.103
Cevap
682
Favori
1.191.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taahhütün bitmesine 4 gün var arkadaşlar 2. hat olduğu için çok fazla kullanmıyorum ama açık kalması lazım. En düşük tarifede 10gb 210tl veriyor.

Faturasızda Rahat Efsane Mega 10 GB Paketi var 180 tl diyor. Buna geçiş yapabiliyor muyuz acaba taahhüt bitiminde buna geçmek istiyorum desem ekstra para mara istiyorlar mı?

• ANLT kullanıcısına yanıt
    Çok iyi paket
  • TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK
  • Sizce bunu mu almalıyım fiyatı uygun mudur.

Çalışan yakını kodu olan varsa ulaşırsa memnun olurum. Ücrette anlaşırız.

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK
  • Taahhütü biticek olanlar dikkat etsin paketinizden memnunsanız değiştirmeyin örneğin 1 yıl kulandınız sizi aradılar ve yeni fiyat teklif ettiler aynı tarifeye taahhütsüz devam etmek istediğinizi söyleyin kampanyasız fiyattan eski ödediğiniz fiyat max 50₺ artacaktır.
  • Turkcell Elçi kullanıcısına yanıt

120 lik tarife 250 oldu oyle devam ediyorum .

• Yıllık paket malum bitti, şuan bana sunulan online teklif 240-TL ye 15gb 1000dk. 190-200-TL bandında olsa tamam derdim ama bana fazla geldi.

TT'de 15+5gb paketi var 195-TL, 6/15 yaş arası çocuk tarifesi diye geçiyor, benim çocuğun bilgisiyle oraya geçeceğim gibi. Ayda 50-TL fark var ikisi arasında az değil.

• 2000dk 20-25 GB lazım numara taşıma ile tarifeler ne kadar oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkcell Elçi

Taahhütü biticek olanlar dikkat etsin paketinizden memnunsanız değiştirmeyin örneğin 1 yıl kulandınız sizi aradılar ve yeni fiyat teklif ettiler aynı tarifeye taahhütsüz devam etmek istediğinizi söyleyin kampanyasız fiyattan eski ödediğiniz fiyat max 50₺ artacaktır.

Nasıl oluyor bu durum. Şu an taahhütlü 320TL ödüyorum, yeni teklif 520. kabul etmeyip taahhütsüz devam etsem 370 mi ödeyeceğim yani.

• ahmetglr A kullanıcısına yanıt
    370 380 civarları ödersiniz
  • arkadaşlar türk telekom dayım 20 gün sonra taahhüt doluyor ve türkcelle geçmeyi düşünüyorum. cezaya düşmemek için taahhüt bitimine kaç gün kala numara taşımaya başvurmalıyım?
  • melikazim M kullanıcısına yanıt
    Arkadaş burda detaylı anlatmış

https://www.facebook.com/story.php?id=17841400973204712&story_fbid=467712338973771
  • melikazim M kullanıcısına yanıt
    Kimsenin haberi yok bu kanunlardan kime ne kitlersek onu düşünüyor firmalar
    Türk Telekom’daki taahhütüm bitiyor çekim sorunu yüzünden Türkcell’e geçeceğim. Yakın zaman da güzel uygun paket gelir mi? Ya sa tavsiye edeceğiniz ?
  • yutu61 kullanıcısına yanıt
    Bol gbli paketler gelecek
    Zamanı belli mi
  • 
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.