Şimdi Ara

Ban yer miyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba benim rankım Lem ve dmg arkadaslarla oyuna girdim. 44 vurdum ve rakip takımdaki 5 kişi de oyun sonuna kadar hunharca reportladılar hile zannedip. Ban yeme ihtimalim var mı? Bu arada kesinlikle 1 kere bile hile kullanmadım ve daha önce hiç ban yemedim.

• Yemezsin rahat ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Yemezsin rahat ol.

Bilmiyorum maçı izledim de sıkıntılı vuruslar da var :D overwatch da görsem belki hile diyebilecegim cinsten :) Ayrıca adamları bekledigim yerler falan hep doğru cıkınca kesin wall gibi duruyor
  • Hacı sen suna kullandim desene ya:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Reportbotumla hesabının üstünden geçeyim mi? 2 gün içinde ban yersen doğrudur. Yemezsen temiz?
  • Kill sayısı ile alakası yok.
    Karşısı çöp sen iyiysen direk smurf deyip geçiyorlar.
    DMG bi' nova kadar çöp olmasa da çöp yine; hile yapmadıysan veya sürekli "şansa" kapıdan vurmadıysan, prefire atmadıysan ban yemezsin.
  • Lem olmuş adam böyle soru sormaz 44 kill aldım diye ego mu kasıyorsunuz anlamıyorum ki
  • wegmor kullanıcısına yanıt
    Hocan rankınız neydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkada hile çalışmıyorsa 75 de vursan gene ban atamaz kimse sana.
  • Mg1-dmg arası 60 kill aldığım oyunlar da oldu arkadaşlarla girerken ow yemedim her oyun reportlanmama rağmen. Duvardan adamları takip etmiyorsan sorun yok
  • 35 Kill'den sonra otomatik olarak Overwatch'a düşüyorsunuz. Hile değilsen ban yemezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.