Şimdi Ara

Öğrenci Belgesi Sorunu Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
5.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • e kayıt yaptıktan sonra illa e devlette öğrenci belgesi görünmesi lazım mı

• kardeşim bi cevap verseydiniz
  • Ben kayıt yaptığım gibi öğrenci belgemi aldım dostum. Her üniversite böyle midir bilmiyorum.
  • peki e kayıttan sonra e devlette belgesini gören varmı varsa hangi üniversite lütfenn yardım
  • Nessqwe kullanıcısına yanıt
    Hocam e kayıt mı normal kayıt mı yaptın?
    kardeşim e devletten öğrenci belgesi sorgulattın mı o kağıdı bende aldım e devlet hizmetler bölgesine öğrenci belgesi sorgulama yaz birader belge çıkıyor mu onu soruyorum
  • stranger1453 kullanıcısına yanıt
    e kayıt yaptım dostum. Yaptığım gibi direk öğrencilik sorgulama bölümünde öğrenciliğim gözüktü. Üniversiteden mesaj geldi kaydınız yapılmıştır numaranız şu diye.
  • hangi üniversite kardeşim
    Hocam ben de dün sabah yaptım kaydı, ama hala öğrenci belgem yok. Sen fotoğraf yüklemiş miydin obs ye?
  • ben de kayıt yaptım ama öğrenci belgesinde kaydınız bulunmamaktadır yazıyor bizde mi sıkıntı var acaba ?
  • EyupkıngEy E kullanıcısına yanıt
    Marmara üniversitesi dediğin şekilde öğrenci sorgulamaya giriyorum öğrencilik bilgilerim gözüküyor aktif diyor.

Okulun bilgi yönetim sisteminde ösymden alınmış fotoğrafım yüklü şuanda.
  • hocam bende yaptım 24 saat içinde telefona mesaj göndereceklermiş
  • beyler üniversiteden üniversiteye değişiyormuş yazarken kayıt yaptığınız üniyide yazar mısınız
    Üniversite ek olarak kendi internet sitesinden kayıt istiyomu hocam veya belge götürmenizi ?

Örneğin Hacettepe 14'ünde kendi internet sitesinden de kayıt istiyo o kaydı tamamlayınca alabilicem öğrenci belgesini belki sende de böyle bir durum vardır.
    Hocam ben de fotoğraf olmadığı için öğrenci belgesi olmayabilir o zaman.
  • valla ben e kayıt yaotıktan sonra orda üniversiteninn kayıt için öğrenci bilgi formu vardı onu gönderdim belkide sivasta işler yavaş yürüyordur çünkü arıyorum üniversiteyede ulaşamıyorum
  • basedtyrone kullanıcısına yanıt
    ben e kayıt yaparken direk üniversite de bana kayıt için form doldurttu kardeşim cumhuriyet üniversitesi
    işleme koymamışlardır ya da 14'ünü bekliyolardır
    sağol ustada bir soru daha soracağım ben o üniversite bilgilerine girerken bana kimlik bilgisi sormadı ama daha sonra kimlik bilgisi boş gözüktü sıkıntı olur muÖğrenci Belgesi Sorunu Yardım bilgin var mı
    üniversiteler cumartesi günü açık mı telefonla ulaşılabilir mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.