Şimdi Ara

beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU] (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.764
Cevap
174
Favori
547.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    129 liralık üyelik sadece eski üye olup şu anda aktif olmayanlara geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Bir iki tane daha üyelik açıp seneye yatırım yapayım bari

• mitescere kullanıcısına yanıt
    Farkli tel nolariyla mi aciyorsun yoksa aynisi olur mu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Tc istiyor. Haliyle adınıza ikinci üyelik açmıyorsunuz. Eşinize, çocuklarınıza vs farklı telefonla olur ancak.

• beyler hayırlı bayramlar.
    ben de aynı şekil carrefour’a gittim. hem üç tane. üçü de bilmiyor ilk kez bu barkod olayını gördük dediler. içlerinden bir tanesi numaramı aldı ben yöneticiye sorup size döneceğim dedi.

başka bir carrefour’da da barkodu okutturdum başta istemediler ama sadece fiyata bakabiliriz dediler. 1188 lira olan paket 588 lira gözüktü. süper lig vs. yazdı ekranda.
    okutun işte hallolur belki dedim, olmaz yanlış barkod okutursak biz sıkıntıya düşeriz dediler.

her yerde olmuyor sanırım. diğer şubeden haber bekliyorum şimdi bakalım ne yazacaklar.

• muratdanis kullanıcısına yanıt
    Mahalle carrefourların çoğu franchise o yüzden avmde ki carrefourlara gidin

• hendrickk H kullanıcısına yanıt
    bana haber verecek olan da avm’deki hocam. bakalım olmadı başka avm ararım. yazarım buraya.

• Gecen sene kod ile taraftar paketi yaptığım bir hesap vardi arayip üyelik iptali yapin dedim size 149 liradan sunalim tüm icerikleri dediler kabul ettim. Yalnız 4 ekran mi 3 ekran mi sormadim aklima gelmedi o an toda girmeye çalıştığımda bein connectten girin uyarısı veriyor umarim android tv den izleyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burinyo35 B kullanıcısına yanıt
    Hocam digiturk müşteri temsilcisine nasıl ulaştınız?

• Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt

02124737373 bu numaradan üyelik iptal birimine baglandim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burinyo35 -- 17 Haziran 2024; 19:35:48 >
    Aynı yere geliyorum bant kaydı bana siteden iptal edin diyip kapanıyor. Temsilciye bağlanamıyorum

Hocam bende direk musteri temsilcisi çıktı iptal nedenini sordu isterseniz 149 liradan bu paketi verelim dedi kabul ettim siz de tod paketi mi vardi yoksa digiturk uydu mu? ben kod ile taraftar paketi almistim baktim ki aslinda beni uydu üyesi yapmislar o yuzden musteri temsilcisine baglanmis olabilir mi? Sizin uyelik nasil olmuştu geçen sezon?

Ben kod ile tod almistim 12 aylik. Uydu üyeliği yok bende. Ama benim yani üyelik iptal etme gibi bir blöfüm olamaz çünkü zaten ağustosa otomatik bitecek.

Hocam bende ana hesabimda sezonluk paket almıstım tod ağustosta bitecek o sizin gibi ayrica bide ziraat bankası kampanyasından taraftar paketi gelmişti onunaktif ederken özellikle soylediler haziranda iptal icin arayin degilse faturalandirilirsiniz diye mesela ziraat bankasi kampanyasindan aldigim üyelik ile toda girmeye calisinca su uyarı çıkıyor bein connecte yönlendiriyor

beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU]

Sizin çok farklı. Otomatik yenileniyor sizinki. Onun için siz ayrılmayın diye teklif ettiler şimdi. Sizin uydu üyeliğiniz olduğu için Beinconnect uygulamasına yönlendiriyor. Tod ayrı. Biz sadece tod üyeliği olanlar aynı Şifre ile Beinconnect e giremiyoruz toda yönlendiriyor.

• Simdi kendi tod hesabimdan olan üyelik için aradim siteden iptal edin deyip kapatti hocam telesekreter.

Aynen bana olan oldu :)

Eski üyeyim ama bende 219 görünüyor hocam Chrome pc den baktım 🤔

• Zooe kullanıcısına yanıt
    Bodoslamasına fiyat veriyorlar. Ne yaptıkları belli değil.

• Bu fiyatlara tod da hala 720p vasat üstü bitrate kalitesinde yayın vermeleri alıp almama konusunda düşündürüyor. Ayrıca yayının bu düşük kaliteye rağmen 20-30 saniye geriden gelmesi de ayrı bir olay. Hadi bunu da geçtim önemli maçlarda yaşanan yoğunluğa bağlı donmalar ve yayının kesilmesi de cabası. Son olarak eklemeyi unuttuğum bir başka olay ise üyelik taahhut bitmeden erken yenilenirse kalan aylar çöp oluyor. Burda da ayrı bir kurnazlık var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlestorm -- 19 Haziran 2024; 21:49:58 >
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.