Şimdi Ara

Okulumuza Yardım Talep Ediyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kütahya küçük bir ilçesinde yatılı bir lisede rehber öğretmenim.İlçemiz oldukça küçük ve öğrencilerimizin sosyal açıdan kendilerini geliştirebilme alanları çok çok sınırlı. Bu kapsamda ogrencilerin ders disi aktivite yapabilmeleri amaci ile okulda ve pansiyonda hobi odasi-zeka oyunlari alani gibi alanlar olusturacagiz ancak okul ve kendim bu is icin gereken maddiyatin belli bir kismini karsilayabilmekte. Bu konuda destek olmak isteyen yardim etmek isteyen arkadaslar varsa yardımcı olabilirlerse gercekten cok mutlu olurum.

Para yardımı sıkıntılı olacağından dolayı ihtiyacımız olan oyunları satın alıp kargolayabilirsiniz diye aklıma geldi. Farklı alternatifler de üretilebilir.

• hiç destek olmak isteyen yok mu arkadaşlar..ilginç..çıkar diye düşünmüştüm..
  • Öğrenci velileriyle halledilebilir.
  • Elimde kullanmadığım 2'li puzzle ve küçük boy satranç-tavla seti var. İşinizi görürse yollarım.
  • Hangı ilçesi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabi olalim, siz oranin fotosunu, videosunu yukleyin, ihtiyac olan oyun, aktivite lerin linklerini yollayin alalim yolluyalim
  • o dediklerin devlet okullarında bile yok

zaten boş ver aynştayn olacak adamın satranca falan ihtiyacı yok.
  • Okulumuzda suriyeli var yardıma ihtiyaçları var deyip devlet kurum ve kuruluşlarına başvuru yapın. Kesin yardım ederler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.