Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üzücü bir durum tekrar gönderin hocam başka alternatif görünmüyor çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaza format atmayı düşünüyorum veri yedeklemesini kimler nasıl yapıyor
  • Richards Covers kullanıcısına yanıt
    Hisuite üzerinden yedekledim ama önemli olacak şeyleri elle tekrar almanızda fayda var.

• Benim telefonda da ghost screen baş göstermeye başladı zaten kamera bozuldu servis e gidecekti baştan aşağı değişecek sanırım.

Arka kamera bulanık çekiyor.

Ghost screen problemi.

Wifi kopuyor bağlanırken bazen hiç bağlanmıyor.

Parmak izi okuyucu basınç sensörü hareketleri bazen algılamıyor.

Tam servisik oldu telefon.

• Hocam aklına gelen gelmeyen bütün arızaları yaz.

• Benim telefonda da ufak tefek takılmalar kasmalar başladı. Format atsam düzelecek ama çok üşeniyorum 11 ay dolmak üzere telefonumla.

• P10 için bu ara kaplama alma merakı başladı bende ama düzgün bir site bulamadım bununla ilgili. Bilgisi olan var mı acaba?

• Ara kaplama derken?

• vala61 kullanıcısına yanıt
    Arka kaplama yazacaktım hiçte bakmamışım ne yazdım diye Şu tür bişey yani,

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★
  • rawkid2 kullanıcısına yanıt
    tam da bu modeli aliexpressten sipariş verdim ve gelmesini bekliyorum. deneyimlerimi yazarım geldiğinde
  • Bende kaplama istiyorum ve merak ediyorum nasıl durduğunu..

Bu arada cihazı nasıl güncelleyeceğiz? FF de çalışmıyor kaçtane sürüm çıktı üstünhe.
  • P10 için bizim bölgeye (432) GPU Turbo güncellemesi düştü. 1 haftadır FF'de görebiliyoruz. Google Ekim güvenlik yamasını da içerdiği için çok yakında telefonlerımıza düşer..
  • anonymousilver A kullanıcısına yanıt
    Link verir misin hocam?

• Çin'den aldığım ışıklı mışıklı Baseus marka USB kablo bugün geldi. Bakalım gece yavaş şarj etmek pil ömrüne fayda sağlayacak mı?

• Ben doğru düzgün bir ekran koruyucu bulamadım daha şöyle düzgün kamerayı ahizeyi ve parmak izi sensörünü kapatmayan bir koruyucu varmı tavsiye ederseniz sevinirim

• bunu aldım hocam. yolda gözüküyor halen

aliexpress.com
    US $1.89 5% OFF|Cep telefonları ve Telekomünikasyon Ürünleri'ten Takılır Kılıflar'de UPaitou Kılıfı için Huawei P30 P20 Pro P10 P9 Artı Lite Anti Parmak Izi Vaka Yumuşak Silikon Mat Ince TPU kapak için p30 Pro Aliexpress.com'da | Alibaba Grup
    https://tr.aliexpress.com/item/UPaitou-Huawei-P20-Pro-P10-P9-Art-Lite-Anti-Parmak-Izi-Durumda-Yumu-ak-Silikon-Mat/32912147643.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.35704c4dHrSipO

• yzkaragoz Y kullanıcısına yanıt
    cafele marka var, çok güzel, sıvılı ama uygulayabilir misin bilmiyorum, sıvısız da yapışıyor

CAFELE ekran koruyucu için huawei p10 HD temizle 2.5D kavisli kenar 9 H anti-parlama temperli cam koruyucu için huawei p10 artı
    aliexpress.com
    US $3.92 41% OFF|CAFELE Screen Protector for huawei mate 20 pro HD Clear 6D Edge 10H anti Glare Tempered Glass Protective for huawei mate 20pro-in Phone Screen Protectors from Cellphones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://s.click.aliexpress.com/e/cdUGI7bK

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• cafele kilif aldım harika oturuyor ve elden kaymıyor, terletmiyor, şeffaf beyaz aldım daha önce o biraz sarardı diye kırmızı aldım bu sefer ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben dede p 10 var ama sanki enranin alt kısmı biraz sarı gibi geliyor gözüme bu normal mi?

• FF den güncelleme yapıyorduk ne güzel. dünya güncelleme geldi telefon hiçbirini yapmıyor bunun bi çözümü yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.