Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, p 10 Plus da şebekenin daha iyi çekmesi için çift anten teknolojisi var diye biliyorum ne kadar doğru ve işe yarıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asaf1

Çift anten var ondan dolayı en yüksek değer Huawei de ama normalde tek anten kullanıyor yani telaş edilecek bir durum yok çift anten den dolayı

Mate S niye alacaktınız ki P9 çok daha iyi bir telefon
    Merhaba arkadaşım, bu konuyu biraz daha açabilirmisiniz?

• Arkadaşlar nasıl güncelleme yapacağız yok mu bir çaresi?
  • Maalesef kendi kendine gelmesini bekleyeceksiniz başka çare yok

• Merhaba arkadaşlar, P10 Plus ile aranızdayım. Telefon üst sınıf bir telefon ama instagram facebook gibi uygulamalarda takılmalar oluyor bu normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 3 Ekim 2018; 11:42:30 >
  • Arkadaşlar p10 u tellevizyona bağlamanın bir yolu varmı

• furkana. F kullanıcısına yanıt
    Forum istanbul içinde standda tüm telefonların kaplaması yapılıyor. 150 -200 arasında idi mart nisan gibi.
    Bence 360 full şeffaf yada şeffaf kılıf al. Misal Ringke marka çok çok memnunum.cep seviyesinden yere düştü ve birşey olmadı.Tabii bu şans.
  • P10 için RİNKE marka aldığım kılıftan memnunum.

• sau054 S kullanıcısına yanıt
    Kablolu baglama yok.kablosuz bahlanabilir. Kablosuz baglandiginda takilmadan video izlemek pek mümkün değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enenengin E kullanıcısına yanıt
    Nano glass tavsiye edecek var mı erkanı tam kaplayan bendeki fabrikada takılan duruyor daha

Hocam kılıfı kaç tl ye aldınız

• arkadaşlar aliexpress kullanıyorsanız cafele marka kiliflar tam oturuyor ikinciyi aldım, kardeşimin de xiaomi mi note 5 i var ona da aldım, onunki henuz gelmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar P10 Plus telefonumun şebeke çekim kalitesinde düşme var wifi de de kopmalar mevcuttu. İthalat garantili olduğu için Delta Servise gönderdim 16 gün durdu sadece yazılım güncellemesi yapmışlar. Telefonum gittiği sürümün aynısıyla geldi. ve şebeke sorunu eskisi kadar olmasa da devam ediyor gibi hissediyorum. Bu telefona versiyon atmayı bilen yardımcı olabilecek birileri var mı acaba ?
  • thedoctor1907 T kullanıcısına yanıt
    Şebeke sorun çoğunlukla volteden ve wowifi den. Bunları kapatıp bi deneyin.

• Arkadaşlar merhabalar ekran bir anda bir yere başlıyormuş gibi oluyor, takılıyor. Bastığım, yapmak istedim komutu algılamıyor dokunmatik ekran. Örneğin; ana menüye dönüyorum, kendi kendine bir şeylere tıklıyor. Bildirim çubuğu takılı kalıyor veya basmadım yerlere basıyor kendi kendine.Mesaj yazmak istediğimde bir harfe basıyorum birkaç kez basmış gibi oluyor. ayrıca bazen ön kameraya geçtiğimde ekranın ortasında bir çizgi ve yukarıya doğruya bulanıklık var . Bir uygulamadan çıkınca uygulamanın etrafında yeşil bir çerçeve oluyor. bu iki üç kez hard reset atmam rağmen düzelmedi .Böyle sorunla karşılaşan var mı?
  • Merhaba arkadaşlar

Tam 1 yıl önce P10 Plus ithalatçı garantili çift hatlı bir telefon almıştım. Bataryası sebebiyle satmak zorunda kalmıştım, oyun oynamıyor, yoğun kullanmıyor olmama rağmen günde 2 kere şarj etmek zorunda kalıyordum, 20 30 fotoğraf çekince %15 rahat şarj iniyordu... Kendi kendine beklerken acayip şekilde batarya azalıyordu. Ekran çözünürlüğünü bile en düşüğe getirmeme rağmen en çok şarjı mahveden oydu. Onu satıp P10 almıştım ve bir günü rahat çıkarır hale gelmiştim ve memnundum.

Aradan geçen 1 yılın ardından tekrar P10 Plus alma ihtimali oldu, tam bir yıl önce sanırım android 7 vardı, hanımın gm5 + telefonu da android 7 de şarjı kötü iken android 8 ile epey düzeldi. Acaba android 8 ile kaç saat ekran süreniz oluyor? Bir günü rahat çıkarıyor mu artık? 3750 mAh pile göre rezaletti ben kullanırken. Ya da bilemiyorum bendeki cihaz mı sıkıntılıydı? Cevap verirseniz memnun olurum. Nokia 8 ile (3090 mAh) 9-10 saat ekran süresi alan birisiyim.

• vala61 kullanıcısına yanıt
    benim de sarjdayken kendi kendine dokunma sorunu oldu, daha sonra telefonu hafufce koltuğa atsam yine aynı şekilde oluyordu servise gönderdim, dokunmatik vs değişti iki günde teslim aldım telefonu, bence sen de huaweiin kendi uygulamasından servis talebinde bulun, bulunduğun şehirden kargoyla göndermen için sana yurtiçi kargodan bi kod yolluyor, ücretsiz gönderiyorsun

• *Ubeyd* kullanıcısına yanıt
    Ben p10 u günde 3 kere sarj ediyordum garantiye verdim batarya sarj aleti kablo hepsi bozulmuş hepsinin yenisini verdiler bataryayi da yenisiyle değiştirdiler simdo rahat rahat 1 günü çıkarıyor

• 376 güncellemesi geldi p10 için sanırım sadece güvenlik ile alakalı, bakalım neymiş iniyor şuan

• cihazımı soft brick yaptım şuan açılmıyor. Yardımcı olabilecek birisi var mı acaba ?
  • Merhaba arkadaşlar 1 yıldır aktif kullanıyorum şarjım %15 veya %10un altında düştüğünde telefonun performansi yari yarıya düşüyor bunu güç tasarrufu da açık değilken yapıyor annemde p9lite var ondan bile daha kötü performans gösteriyor bu şarj yuzdelerinde bunun bir ayarı var mıdır nasıl kapatılıyor ciddi bi performans kaybi yaşıyorum

Ayrıca yaşadığım diğer sorunları da yazayım ön kamerayı açınca ustten ekranın ceyregine kadar saydam bi çizgi çıkıyor cizginin üst tarafı bulaniktan ziyade daha karanlık oluyor üstteki hızlı ayarlardan portre modunu bir kac kez açıp kapatınca düzeliyor uzun süre kamerayı kullanmazsam yaşıyorum bu sorunu

Bir de ghost screen problemi oluyor ara sıra açık renkli ekran koruyucuda belli ediyor pubg oynuyorum mesela oyunu kapatıp ana ekrana donuyorum oyundan çıkmadan önceki son ekran ana ekranda görünüyor silik saydam bi bicimde parlakligi fulleyince oyundaki başla butonu net bi sekilde beliriyor bir kac dakika sonra kayboluyor oyun cok fazla yuk altında bırakıp gpuyu zorladigindan dolayı olduğunu düşündüm ama ayni sey whatsappda da başıma gelince buraya yazmaya karar verdim umarım problem donanimsal degildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oudernek -- 19 Ekim 2018; 3:15:11 >

• 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.