Şimdi Ara

500 Liraya kadar double teyp önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütçem 500-550 lira daha fazla çıkaramadım. Nette çok var ama karar verip alamadım. İstediğim özellikler 7 inch ve navigasyon olması. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• araç nedir
  • Fiat stilo hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

araç nedir

Fiat stilo hocam araba
  • navitech ın navigasyonsuz larına bakabılırsın fıyatı araştırmadım ama o aralarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gönderiliyor...

navitech ın navigasyonsuz larına bakabılırsın fıyatı araştırmadım ama o aralarda

bende gördüm onları da güvenip alamadım yani bilen kullanmış olan birisinden yorum almak istedim

çok büyük bi beklentim yok usb takıp müzik dinliyim dokunmatiği çok kötü olmasın yeter bide navigasyonu olsun
  • lmfaopalio kullanıcısına yanıt
    hocam ucuz olsun iş görsün diyorsan aşağıdaki ürünü bir arkadaşa alıp takmıştık sıkıntısız kullanıyor navigasyonuda iş görüyor biraz daha iyi olsun diyorsan piyasada avgo var farklı markalar var birde androidli modellerde var lakin onlar biraz tuzlu fiyat yönünden oemlerin en büyük sıkıntısı araca uygun olmaması ya çerçeve bulacaksınız yada elinizden geliyorsa açıkta kalan yer için bir şeyler yapacaksınız

double din

• quote:

Orijinalden alıntı: lmfaopalio

quote:

Orijinalden alıntı: Gönderiliyor...

navitech ın navigasyonsuz larına bakabılırsın fıyatı araştırmadım ama o aralarda

bende gördüm onları da güvenip alamadım yani bilen kullanmış olan birisinden yorum almak istedim

çok büyük bi beklentim yok usb takıp müzik dinliyim dokunmatiği çok kötü olmasın yeter bide navigasyonu olsun

benim arabada var navigasyonu yok 650 lira hd telefon bağlanma konuşma vs özellikleri var dokunmatiği de sağlam ayrıca usbden videolar hd izleniyor müzik film vs.

alet bu
    https://www.navitech.com.tr/products.asp?id=74&pid=736

araç kontak kapatınca yuvasına giriyor ekran yok oluyor onuda söyliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gönderiliyor... -- 21 Eylül 2016; 17:46:31 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.