Şimdi Ara

YENİ CITROEN C4 - C4X ANA KONU 2021-2024 (325. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
6.611
Cevap
230
Favori
449.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
86. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C4 için konuşuyorum. Aracın aksesuar listesinde ön park sensörü yer alıyor. Malum Feel Bold araçlarda ön park sensörü bulunmuyor.

Bunu serviste sonradan ekletebiliyor muyuz? Ya da yaptıran oldu mu?

• QRX kullanıcısına yanıt

Araç shine bold paket. Sonradan bir müdahale yok.

• anıl72 A kullanıcısına yanıt

Hemen hemen aynı mesafe (ben sıfırlamayı unuttuğumdan 20-25 km sonra sıfırladım), aynı ortalama hız ve aynı tüketimi yakalamışız. Aracın tüketimi gerçekten iyi. Lakin rüzgar sesini biraz fazla alıyor (eski egea hb aracıma göre) ama yol sesi konusunda başarılı. Genel olarak ta (her ne kadar çok uzun mesafe olmasa da) aracın konforunu beğendim, yormadı.

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Ben de tersini düşünüyorum. Ayni egea dan geçtim bende. Ama yalıtım olarak daha basarili buldum c4u. Acaba on cam ısıtmalı olduğu için daha kalın yada farkli ozellikte bir cam mi
  • alpnr1905 kullanıcısına yanıt

Ben Sahler marka aldım, gaz pedalına takklma gibi durumla karşılaşmadım.

Ben crossland dan geçtim genel olarak gayet memnunum hocam. Sadece bozuk bir yolda yan camdan bir sallanma sesi geldi kısa süreli

Bayinin söylediği

Citroën internet sitesinde Sunroof standart donanım olarak görünüyor, lakin isterseniz opsiyonel olarak Sunroofsuz Siyah Tavan alabiliyorsunuz (Ancak özel sipariş olmazsa bayiler getirmiyormuş)

Burada bahsedilen Siyah tavan bizim araçlarda sunroof önündeki siyah bölüm değilmiş.

YENİ CITROEN C4 - C4X ANA KONU 2021-2024
  • burak.ozer B kullanıcısına yanıt
    Ben de dün İstanbuldan aracımı alıp Ankaraya doğru yola çıktım. Çıkmaz olaydım.. 16 da bayiden çıktım gece 3 te eve girebildim. Bugun de memlekete dogru yola çıktım. Çoruma kadar trafik bazı yerlerde açılsa da yoğundu. Çoruma kadar olan veriler;
    ort hız 49km/h
    ort tüketim 5.9
    toplam 809 km (istanbul-ankara-çorum yoğun trafik)
    Ben şahsen iyi diyorum , özellikle istanbuldan ankaraya yarım depo ile gelebilmemize şaşırdım. Nazar değmesin.
  • iscinar İ kullanıcısına yanıt

Bazı kullanıcılar bununla ilgili şikayette bulunmuş özellikle hepsiburada yorumlarında.

Rizline'da gaz pedalının başlangıcında bir kesik var. Sahler'de düz devam ediyor. Bir de nedense sahler'in şaft tüneli parçasını oturtma yöntemi bana garip geldi önceki aracımda da şaft parçasını düzgün kullanamıyordum ama 3.5 yıla yakın iyi dayandı. Bu rizline'da ön yolcu tarafı biraz çıkıntılıydı onun harici eksisini görmedim.

• Beyler merhaba. 2020 Audi A3 tdi aracım vardı. Geçen hafta sattım. İkinci el yerine sıfır araç almak istiyorum. Çok temiz diye alıyorsun, amortisöt patlak çıkıyor, çakma balata takmış oluyor, çukurlardan paldır küldür geçmiş oluyor sanrufu gevşemiş ses yapıyor falan, ikinci el araçtan max 1 ayda soğuyorum, istediği kadar temiz kazasız olsun.

C4X in bir kaç videosunu izledim, yorumlar gayet olumlu. Kullanıcıları olarak yalıtım konfor yol tutuş nasıl? Memnun musunuz? Tavsiye edecdğiniz husus var mı? Şimdiden teşekkürler

Hocamlar c4 için yüklü bagajda uygun lastik basıncı nedir?

Kapı içinde yüklü ön için 2.5 arka için 2.8 bar demişler ancak fabrikada önlere 3.0 basmışlar diye pek dokunmak istemedim. Nedir bu işin doğrusu? Yüklü 2.8 bar bile çok geldi bize kapı içindekine anlam veremedim. Yaklaşık 2700km yolumuz olacak yakıt tasarrufundan ödün vermek istemiyorum.

Düzenleme: lastikler sıcaktı öne 2.4 arkaya 2.7 bastım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpnr1905 -- 16 Haziran 2024; 8:54:35 >
  • Herkese iyi bayramlar sağlıklı sıhhatli kazasız belasız iyi yolculuklar

Sizin ekranda D1 altinda eko mod gözüküyor bu devamli gözüküyor mu ve nasil yapiliyor gözükmesi icin

• 34Mrtyzc53 3 kullanıcısına yanıt

İstanbul'a girdikten sonra aldım o ekran görüntüsünü ve çok yoğun trafikteydim, sürekli dur kalk gidiyorduk, o esnada sürüş modlarından Eco seçtim, daha konforlu oluyor yoğun trafikte.

Vites seçicisinin sağ tarafında (yolcu tarafına yakın) drive mod seçici var, oradan seçebilirsiniz.

• alpnr1905 kullanıcısına yanıt

Aldığımdan beri hava basınçlarına hiç bakmadım, aslında baktırmak lazım.

• burak.ozer B kullanıcısına yanıt

Olabilir elbette, benim araçta ön cam ısıtma yok, farklı ve daha ince bir cam kullanılmış olma ihtimali var elbette. Bu da rüzgar sesine sebep oluyor olabilir ama ben daha çok yan cam ve aynalardan kaynaklanıyor gibi hissettim. Egea hb yan camları mesela Corolla yan camlarından bariz kalındı. İki araç yanyana iken ölçmüştüm, bunda da öyle bir imkan olsa ölçmek isterdim. Yan cam kalınlığı çok farkettiriyor rüzgar sesini.

• iscinar İ kullanıcısına yanıt

Onu bilmiyordum, sayenizde öğrenmiş olduk.

• Bu arada gruptaki tüm arkadaşlarımın Kurban bayramını kutluyorum, Allah sağlıkla nice bayramlar görmek nasip etsin.
  • Merhaba arkadaşlar, shine donanım araç için shine bolddaki şerit konumlandırma asistanı, sanırım bir diğer deyişle otoyol sürüş destek sistemi aktif edilebiliyor mu?

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.