Şimdi Ara

Yeni 39 dolarlık Android telefon BLU Energy JR üç günlük pil ömrü sunuyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tasarım ve pil ömrü çok iyi.Ancak sistem özellikleri yüksek olabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • android bitirdi akıllı telefon dünyasını. Sorumlusu google. Reklam reklam reklam diye dünyanın başına bela ettiler androidi.

• quote:

Orijinalden alıntı: UML

512 MB Ram e sahip Xperia telefonum Android 4.0 güncellemesinden sonra kendinden geçmişti de çareyi 2.3'e dönmekte bulmuştum. 256 nasıl olur düşünmek istemiyorum.

• buraya gelse satar düşük fiyatlı android arayan çok
  • 3 günlük şarj teknolojisi iyiymiş. Henüz iphoneda yok

• android 4.4 256MB ramle isyan eder.. bu telefonu alır 2 saat kullanmaya çalışır sonra duvara doğru fırlatır birde ne kadar sağlammış onu görürsünüz..

• Bunu böyle çıkarma zahmetinde niye bulunmuşlar ki?

• Gapps'in install boyutu olmus 700 MB. 512 dahili hafiza nedir yahu? RAM zaten acayip, 2011 yilinda cikan Moto Atrix'te bile 1 GB ram vardi. 2 GB ramli tel de 800 MB yi android sistemi kullaniyor. Whatsup, viper ve chrome aciyorsun 600 mb gidiyor. Bİr iki bir sey daha acmaya calissan sistem kasmaya basliyor. Herseyden kisin da ram ve hafizayi bu kadar oldurmeyin ya. Islemciyi ve gpu yu kirpin, kamerayi dandik takin, selfie kamerasi bile olmasin, ucuz ve kucuk ekran olsun. Tamam da ram ve dahili hafiza olmadan nasil calisacak bu tel. Doktor bu ne demezler mi adama?

• Sadece 2G de kullanırsan çoğu telefon zaten 2 günü çıkarır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir kustirika

quote:

Orijinalden alıntı: ø

Android telefonun ortalama hak ettiği para.

Bütün telefonların ortalama hak ettiği para

Reel kullanicinin verecegi gercek para (borca girmeden , kendi geliriyle vs vs ) :-))

• 256 mb rami nereden bulmuşlar yahu

4 Gb hafızalı telefona uygulama yüklerken kanser oluyor millet yer yok yatası yüzünden bu nasıl olacak? Ben bir şey anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.