Şimdi Ara

Referans İsteme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
6.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumda 2.el kısmında bir arkadaşa ürün sattım ama nasıl referans isteyeceğimi bulamıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• mrcn[KAL] kullanıcısına yanıt
    Önce sattığın ürünü dükkana ekle, ardından oradan satıldı kısmını değiştirip "satılmıştır" yapıp sattığın kişinin nickini gir.
  • Cevabınız için teşekkür ederim, yalnız ilanda tek bir ürün yoktu. 6-7 tane parçadan 2'sini sattım fakat anladığım kadarıyla referans alabilmek için ya hepsini satılmış olarak göstermem gerekiyor ya da hepsini sattıktan sonra herkesten referans isteyeceğim.
  • Aynı ilan üzerinden birden fazla referans isteyebiliyor muyuz?
  • mrcn[KAL] kullanıcısına yanıt
    İlanda sadece satılan ürün bırakıp diğer ürünleri silin ve ilanı dükkanınıza ekleyerek satıldı durumuna getiriniz, sattığınız üyenin ismini sistem soracak zaten.

Diğer ürünler için yeni ilan açınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

İlanda sadece satılan ürün bırakıp diğer ürünleri silin ve ilanı dükkanınıza ekleyerek satıldı durumuna getiriniz, sattığınız üyenin ismini sistem soracak zaten.

Diğer ürünler için yeni ilan açınız.
    hocam şimdi birden fazla kişi referans olacak bana ref ilanı açacağım ancak sadece 1 kez mi başlık açacağım bunun için
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Sattığınız ürüne ait ilanı, satış sonrası kapatıp yeni ürün için yeni ilan açabilirsiniz.

Kapattığınız konu referansınıza ait olur.
  • Murat acar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.