Şimdi Ara

MARMARA ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN FUTBOLU TAKIMI KURMA ÇALIŞMALARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
3.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21 ŞUB=>> An itibari ile whatsapp grubumuz kurulmustur.
    Yardim etmek isteyen tecrubeli veya
    Hevesli arkadaslara bir dm kadar uzaginizdayim. Numaranizi birakin, biraz kendinizden bahsedin yeterlidir.

Merhaba. Bu sene marmara göztepe kampüsünde mühendislik fakültesine baslayacagim.
    Spor gecmisi olan birisi olarak bu sporla ilgili bir aktivitem olmadi ancak amerikan futbolu takimi kurulursa dahil olmak isterim ve gerekirse kurulmasina yardimci olmak da isterim. Istanbulun gobegindeki bu kadar yuksek nufuslu ve sartlari elverisli (marmara besyo kampusunden itu kocaeli gibi takimlar mac yapiyor) bir universiteden hevesli arkadaslari bulmanin pek zor olacagini dusunmuyorum. Eger hevesiniz ilginiz var ise bu basligin altinda toplanalim. 3-5 kisi olursak 1 ayda baslangic olarak okulda kulubumuzu kurup tum universiteye hitap edebiliriz. Kolay degil ancak 60.000 kisilik universitede hevesli adam bulup, oynamak da zor degil.

Tek yapmaniz gereken ortaya cikmak :)

2013 te kurulma asamasina gelinmis ancak sinirdan donmusuz. O arkadaslar bana umarim bu basligi gorup ulasabilirler.

Şu aşamada hevesli isimleri toplayıp, bir nevi ön çalışma yapıyoruz.

İleri safhalarda takımın kurulması için bu işten anlayan, takıma liderlik edebilecek, antrenman yaptırma bilgisi olan büyüklere ihtiyaç var.

AN İTİBARİ İLE 8 KİŞİYİZ. LİSTE GÜNCELLENECEKTİR.

@ozwizard
    @Di3Young,
    @BruceLee02,
    @Samed.41
    @berkdervis
    @alphascramble

Bir de destekçimiz var @JilberProduct

24 AĞU=> Arkadaşlar telefon numaralarınızı bana özelden atmaya başlayın. Tanışalım. Mümkün olduğunca çabuk tepki vermeniz önemlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozwizard -- 21 Şubat 2016; 13:50:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba ben de varım.Arkadaşın dediği gibi tek yapmanız gereken ortaya çıkmak,sayı ne kadar fazla olursa o kadar güzel olur

• Sporun her türlüsünü severim.Böyle yeni bir oluşumda yer almak heyecan verici.
  • 3 ay icinde 30-40 kilo verirsem bende varim

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

3 ay icinde 30-40 kilo verirsem bende varim

http://sports.espn.go.com/espn/page2/story?page=gallery/041122/bigguys
    Bu link senin icin o zaman :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozwizard

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

3 ay icinde 30-40 kilo verirsem bende varim

http://sports.espn.go.com/espn/page2/story?page=gallery/041122/bigguys
    Bu link senin icin o zaman :)

Benide ekle o zaman hocam

• Whatsapp grubu falan mı kursak? daha etkin şekilde iletişim kurarız.
  • BruceLee02 kullanıcısına yanıt
    Mantıklıdır. Numaralarınızı özelden atın madem millet. Numaralarınız geldiğinde grubu çakarız. Zaten fazla adam değiliz şu anda. Tecrübeli insan şart. Buraya yazmış olayım ey abiler, haydi yardıma!

• Numaralar ulaştı mı?
  • Evet arkadaşlar numaralarınız geliyor ancak 2 arkadasın numarası eksik su an.
    Bu 2 arkadaştan çabuk olmalarını bekliyorum mesajlarda mentionladım.

• Biraz geç olduğunun farkındayım ama baya eskiden 1 sene rugby görmüşlüğüm var biliyorum aradan uzun süre geçti ve küçüktüm ama her türlü sporu yapabilirim diye düşünüyorum atletik bi vücudum var sadece bana önyargılı bakmamanız gerekiyo (biraz zayıf gösteriyorum çünkü ) ben de katılmak isterim bu yüzden kabul ederseniz tabi.

• Kabul edilmeyecek bir durum yoktur su anlik :)
    Birsuredir cebim tamirdeydi bakamadim whatsapp kapaliydi grup da kurulamadi bu sebepten dolayi. Yarin bana gelen numaralar ile bir grup kurmayi dusunuyorum... Kusura bakmayın aksaklıktan dolayı.

• @ozwizard ben de varım. Daha önce ben de bir topic açıp insan aramıştım ama sonuçsuz kaldı. Burda yine bir kaç kişi toplanmış güzel olmuş.

• Beyler ne yapsak tekrar mi gundeme getirsek su konuyu?

• Bu konıu hakkında bişi yapan var mı?
    Nereye başvuru yapmamız gerekiyor tam olarak?
    Bu arada bende varım Marmara Sharks geri dönmeli
    Elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım bende
    Şuan Göztepe Kampüsündeyim sınıfımızda oynayan 1 arkadaşım var
    Takımsızlıktan İstanbul Üniversitesinde oynuyor çocuk
  • Arkadaslar oncelikle ben goztepede buyumus birisi olarak koskoca marmara universitesinin nasil bir takimi olmaz hala anlayabilmis degilim.Ve bunca yildir anadolu yakasinda devlet universitesi olarak hicbir universite takimi olmamasida buyuk hayal kirikligi eger ki takimi kurabilirseniz elimden gelen yardimda bulunurum.en basta playbook sonrasinda forma,malzemeler vs.ve eger takim kurulursa seneye sirf oynamak icin marmara yazarim=) Ben cok forumu kullanamiyorum bana faceten ulasabilirsiniz.gokhanerenaslan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan_aslan -- 4 Şubat 2016; 10:39:24 >
  • uzun süredür foruma girmemiştim. pek tepki alamamıştım ilk etapta açıkçası..ancak 3 ay zarfında gerçekten bana geri dönen mesajlar muazzam, yardımcı olmak isteyen tecrübeli kardeşlerimizin yanı sıra, gönüllü oyuncular da çıkmış. bu işi gündeme getirelim tekrardan madem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozwizard -- 7 Şubat 2016; 0:29:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu Güncel.
  • İstekli arkadaslarin olmasi guzel oncelikle konusulur dusunulur her sey kararlastirildiktan sonra rektorluge basvurulur eger gercekten yapacaksak yolumuz uzun Marmara Sharks'in geri dönüşü efsane olmali

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.